Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátok nélkül 28 évesen hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok nélkül 28 évesen hol kezdjen el az ember ismerkedni?

Figyelt kérdés
Interneten kívül?
2020. máj. 4. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Interneten nem, az kuka hely erre. Keresel olyan hobbit, ahol tudod, hogy sok új emberrel fogsz találkozni.
2020. máj. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kocsma, ha van merszed utcán, boltban akárhol...
2020. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utcán, boltba? Szerintem senki nem akar ilyen helyen ismerkedni
2020. máj. 4. 16:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen csajt akarsz, cukormázas életűt vagy nem.

Ha cukormázasat, akkor először keress barátokat(fiú haverok, ismerősök, 1-2 lány barát is jó), és velük együtt járj helyekre ismerkedni. Ha nem apuci kedvence csajt akarsz, akkor meg járj nyitott szemmel és találhatsz olyat akinek pont olyan nehéz pár dolog mint neked. (Ez a külsővel nem függ össze)

2020. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem én volt már párkapcsolatom, de ebben a korban szinte lehetetlen találni csak a net lehetőség kb.
2020. máj. 4. 16:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Rossz helyen kérdezed. A gyk-s csajok szerint neten nem lehet ismerkedni, mert nem arra való. Utcán nem, szórakozóhelyen nem, edzőteremben nem, koncerten nem, sportolás közben nem. Ha rájuk hallgatsz, szépen elszégyelled magad, amiért egyáltalán rá mertél nézni egy csajra is.


(A valóságban meg keress egy hobbit, amit élvezel, kezdj el sportolni, járj túrázni, gyűjts önbizalmat!)

2020. máj. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó négy komolyabb randipartneremből kettőt társkeresőn, egyet meetup eseményen egyet meg couchsurfinges eseményen ismertem meg. Előtte tinderről meg egyetemről voltak próbàlkozàsok
2020. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kijárási korlátozás idején te mégis hol akarsz interneten kívül ismerkedni?
2020. máj. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Savlekotő ***** válasza:
Akinek 28 évesen nincs egy barátja se ott valami defekt van eleve..
2020. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!