Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kell ismerkedni akkor ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell ismerkedni akkor ha az ember párkapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés de tényleg nem tudom. Fiú vagyok, beszélgetek, kérdezgetek néhány dolgot, de valamiért sosem alakul ki normális beszélgetés. A szimpátia, vonzódás meg van, egymásra nézés, mosolygás, de több nem lesz.

Ti mikről szoktatok beszélgetni?


Nagyon béna vagyok az ismerkedésben, még nem is volt barátnőm, jó lenne egy kis segítség:)


2020. febr. 21. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedjél a neten inkább, úgy könnyebb, csak megvan a kockázata, hogy idiótákba, vagy szélhámosokba ütközöl.
2020. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pl netes tàrskeresőre regisztàltam és ott ismertem meg a pàrom. Azóta össze is hàzasodtunk.:)
2020. febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt neked kell tudnod miken csúszik el a beszélgetés. Lehet túl kedves vagy, vagy túl semmilyen, mert nem mersz mondani semmi olyat. Ha tetszik valaki, akkor ne barátként közeledj hozzá, hanem flörtölj vele és legyen izgalmas a beszélgetés.


Gyakorold úgy az ismerkedést, hogy barátkozol másokkal - idővel egyre gyorsabban pörög majd az agyad, sok témát tudsz előhozni és kimered mondani amit gondolsz, még ha hülyeségnek is tűnik. Ha az elkezd jól menni és kis önbizalmat is nyersz, akkor elég sokat tudsz meríteni onnan, csak flörtölésnél még bátrabban kell, nem tartva attól hogy visszautasítanak. Ez mindenkivel megesik, nem jelent semmit hogy egy ember, akit nem is ismersz, akármilyen okból "nem veszi a lapot".

2020. febr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!