Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak? Halálosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Halálosan beleszerettem egy fiúba de ő visszavonulót fújt?

Figyelt kérdés
Én 19 éves vagyok a fiú 20 éves. Eléggé visszahúzódó természete van. Nem nagyon beszélget senkivel és kerülte mindig a társaságot. Nekem viszont megtetszett és elkezdtem hozzá közeledni. Nehezen de sikerült megnyitnom. Akkor pedig halálosan belé szerettem. Először úgy nézett ki hogy tetszik neki hogy közeledek felé és kereste a társaságomat. Volt hogy egy szobában aludtunk mert áthívtam hogy aludjon nálam. Volt hogy szándékosan úgy csináltam mint aki alszik. Olyankor ő odajött megsimogatott és megpuszilt. Ebből én azt hittem hogy nagyon jó úton vagyunk. Amikor próbáltam komolyabbra fordítani a dolgot elutasított hogy ő nem alkalmas párkapcsolatra mert elég sok lelki baja van és az előző barátnőit is tönkretette és ha együtt lennénk sokat veszekednénk. Én viszont vele sokkal jobban érzem magam és senki nem tudott ilyen érzéseket kiváltani belőlem. Az sem érdekel ha sokat veszekednénk és az sem ha lelki idegroncs vagyok miatta mert akkor is sokkal jobban érzem magam mint bárkivel. Nem akarom elveszíteni és hagyni sem akarom semmi áron nekem csak ő kell. A jelekből úgy vettem le hogy ő is szeretne engem de tényleg csak engem félt. Hogy vehetném mégis rá?

2020. ápr. 26. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja hogy nem szeretne veled lenni, akkor nem szeretne. Ilyen egyszerű. Hogy milyen dumával tálalja csak azért hogy kevésbé bántson meg, az nem számít.
2020. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van a gyereknek. Ha mentális problémái vannak, akkor először nem kapcsolat kell neki, hanem terápia. Odavagy érte meg minden, te csak azt látod, hogy jajdecuki kis visszahúzódó, de fogalmad sincs, hogy egy mentális beteggel kapcsolatban lenni mennyire lerombolna téged is. Tedd túl magad rajta, felnőtt vagy már.
2020. ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha felnőttek lennétek, akkor meg tudnátok beszélni. Amígvez nem megy, addig gyerekel vagytok sok akár mondva csináltvproblémával!
2020. ápr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy haverom ezzel a dumával akart szakítani a barátnőjével, hogy neki beteg az agya (a srácnak), ezért nem lehetnek együtt, úgy is csak megbántaná. A csaj utána még jobban szerelmes volt belé...
2020. ápr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudok mit javasolni mert az a mondás van, hogy akinek meg égette a tűz a száját az fújja még az aludttejet is. Próbálj meg óvatosan a bizalmába férkőzni, hogy rá jöjjön nem mindenki egyforma bunkó.
2020. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!