Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a 40-es pasik hajtanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a 40-es pasik hajtanak leginkább a huszonéves lányokra?

Figyelt kérdés

Már nem tudom hányadik 40-es pasi bókol és akar a közelembe kerülni.

A saját korosztályom szinte tudomást sem vesz rólam, még csak flört szintjén sem.

Nincs gond az idősebb férfiakkal, de miért csak ők veszik a bátorságot, hogy ismerkedjenek velem? 28N


2020. máj. 5. 09:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
28 éves vagy,egy 40 es pont hozzád való!
2020. máj. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%

Evolúciós okai vannak. A fiatalabb nő egészségesebb utódokat tud a világra hozni - persze ez csak tudat alatt zajlik:


Másrészt: neked sem önmagában a 40-esekkel ban bajod, hanem AZOKKAL, akik fel akarnak szedni.


Ugye, ha a 45 éves Leonardo DiCaproo hívna randira, azt már jobban fogadnád?


Na látod.

2020. máj. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Mert sokuk csak ekkor kezd el gondolkodni a családalapításon, ehhez pedig szülőképes korban lévőt nőt keresnek, a másik része meg úgy gondolja, hogy neki jár a friss pipihús.
2020. máj. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
13%
Hopsz, egy kicsit félreolvastam a kérdést, azt hittem bajod van a 40-es pasikkal.
2020. máj. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Mert kapuzárási panikjuk van, önértékelésuk pedig nincs 😅
2020. máj. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ezek a férfiak még jobban is néznek ki mint DiCaprio...

A gond azzal van, hogy a fiatalabbak nem mernek lépni.

2020. máj. 5. 09:30
 7/20 anonim ***** válasza:
15%
Sajna én azt tapasztalom,hogy sok 28 éves már kezd összeseni.A sportolás es az egeszseges életmód helyett,inkabb filterezok a képeiket a kanapéban.Szóval én lejebb adom.Beérem én a 29 évessel is.33F
2020. máj. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Rám is ők nyomulnak gátlástalanul. Pedig van párom és 5 évvel fiatalabb vagyok nálad. Rosszul vagyok már tőlük.


Úgy látszik, a férfiak abban a korban kattannak meg...

2020. máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
20%

Ezt mi innen nem tudhatjuk. Lehet hogy leélt idősebb fejed van, és negyvenhez közelnek néznek, másrészt meg nem mindenki ilyen, de te rávetíted az összes pasira.

Én egyről sem tudok az ismeretségemben akinek jóval fiatalabb tetszene.

2020. máj. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Biztos leélt fejem lehet, ha 20 körülinek néznek...
2020. máj. 5. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!