Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy huszonéves lány SOSEM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy huszonéves lány SOSEM cigizik / iszik alkoholt / hazudik, akkor valami baja van? Értelmi fogyatékos, vallási fanatikus, anyuci kicsi babája? Másnak is feltűnt?

Figyelt kérdés

Félre ne értsétek, az aranyos lányok jönnek be, ellenben a bulizósok egyáltalán nem (én sem vagyok olyan), de ha a lány nem csinál soha semmi "rosszat", akkor valami baj van vele, értelmi fogyatékos, vagy ilyesmi... ez másnak is feltűnt?


Ismerkedni próbáltam néhány ilyen lánnyal (aki sosem iszik és sosem cigizik), és valahogy feltűnt, mintha le lennének lassulva, bambán néznek, az intelligenciájuk alacsony, hazudni nem tudnak, és "gyerekesen viselkednek" (mintha 8 éves szinten lennének).

Aztán kiderül, hogy vallási megszálotak (otthon szentkép a falon, meg ima), egészségmániások (ezt nem esznek, azt nem esznek, természetes ruhában járnak, se smink), vagy rettentően unalmasak (otthon ülnek, tv-t néznek, lehetetlen velük egyszerű sétánál többet tervezni).


2020. márc. 19. 19:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%

Inkább az a fogyatékos aki azt hiszi, hogy nem inni és nem cigizni egyenes út az értelmi fogyatékossághoz. Nekem inkább az a meglátásom, hogy aki nem iszik és nem cigizik az sokkalta intelligensebb mint az átlagember.


Minek cigizel? Ne mond, hogy jó mert nem az. Hasznosnak nem hasznos igazából még büdös is.


Inni minek iszol? Egy kér sör vagy koktél még oké, de mi értelme berúgni meg alkoholizálni?


Inkább akkor füvezzen valaki az sokkal kevésbé káros, mint az alkohol.

2020. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Csak rosszakkal találkoztál.
2020. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
23%
személyes tapasztalatom az, hogy tényleg általában inteligensek akik nem isznak. de ugyanakkor azért valaki élményt azért ki is hagynak így.
2020. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Roviden: baromsag.
2020. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Inkább te vagy értelmi fogyatékos kérdező.
2020. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

"Egy kér sör vagy koktél még oké" - pontosan erre céloztam, hogy az rendben van, adott társaságban 1 szál cigi, vagy egy pohár bor... mondhatni hozzá tartozik, kicsit olyan "bevállalósnak" tűnik (nem olyan aki mindentől fél, és aggódik).


Aki SOSEM, azzal mintha valami nem stimmelne - pl. találkoztam egy 27 éves lánnyal (séta, étterem, a randin vizet ivott), unalmas is volt, de az volt a meglepő, hogy 20:00-ra haza kell érnie, mert várja az anyukája, akit szidott, mert kényelmetlen ruhát adott rá... (én vittem haza, de ne menjek be).

2020. márc. 19. 20:23
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Te egyszerűen egy fhasz vagy. Ezt felesleges tovább ragozni.
2020. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%

Életemben egyszer rúgtam be, egyszer szívtam bele cigibe, kávét még soha nem ittam. Mindenki hazudik, csak én pl. próbálom úgy élni az életemet, hogy minél kevesebbet és minél jelentéktelenebbeket kelljen. Lehet, hogy fogyatékosnak titulálsz engem is, de az irományod után bármikor vívnék veled intellektuális párbajt. Csak sajnos fegyvertelen vagy.


Az a baj veled, hogy azt hiszed, ami a kis korlátolt agyacskádban megszületik, mint gondolat, az a standard, az a jó, az az etalon. Ha valakiben furcsállsz valamit, vagy más a napi rutinja, akkor ő biztosan fogyatékos.


Csak egyet kérek: te ne szaporodj, ennek a korlátolt vérvonalnak véget kell érnie!

2020. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az fogyatékos aki állandóan be van rúgva pl :D
2020. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%

Nem valók neked a normális, szolíd nők, hidd el.

Keress egy plàzapi csát, azzal tutira kompatibilis leszel.

2020. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!