Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lett ilyen a világ? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen a világ? Az ilyenek érvényesülnek?

Figyelt kérdés
Elsősorban a huszonéves korosztályra gondolok, van pár ismerősöm és elszomorít, hogy az érvényesül, aki mindenkinél mocskosabbul beszél, cigizik, iszik. Én olyan nevelésben részesültem, hogy ezek közül egyiket sem űzöm, nem is áll velem szóba senki. Aki meg ezt a vad életmódot folytatja egymás után falja a nőket, jó élete van. Hogy van ez?
2020. máj. 5. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
mert erre van igény
2020. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Kornikus00 ***** válasza:
69%
Jobban néznek ki mint te!
2020. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Mindenre van kereslet. Nőkben is van ilyen.

Valszeg más miatt nem állnak veled szoba. Hidd el, részegen, cigizve, karomkodva sem lenne több sikered.

2020. máj. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Van benne igazság, ez szerintem is szomorú. De azért nem az egész világ ilyen. Mindig vannak, akik nem hódolnak be az aktuális társadalmi elvárásoknak.
2020. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Jobban néznek kibe van valami, de a nőknek miért azok néznek ki jobban akik genetikailag ilyenek az már más téma... Vad életmódú azért falja a nőket, mert azokkal is vad. Mondtam már múltkor itt hogy állatok vagyunk mi is emberek, de lelettem pontozva, ahogy most is leleszek.
2020. máj. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak a rosszat veszed észre, amit már bebeszéltél magadnak. Én se nem iszok (már két éve egyáltalán), se nem cigizek, mégis sikeres vagyok a nőknél.


Azért vagy sikertelen a nőknél, mert zárkózott a személyiséged. Tökös, magabiztos, jó dumás úgy is lehetsz, ha nem cigizel, nem iszol, nem beszélsz csúnyán.


Viszont ha te is falni akarod a nőket, akkor nem vagy jobb ember ezeknél.

2020. máj. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Lehet rossz helyre születtél. Nálunk semi sem beszél mocskosul, van aki cigizik, és/vagy iszik, de nem ezen múlik, hogy ki-kivel áll szóba. Bp.
2020. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Őszinte leszek, nem használom a bmegot kötőszóként, nem dohányzom és nem aljasodok le. De nen bírom az ilyen minta-tiszta embereket, akik ha meg is vannak hívva egy összejövetelre, csak ítélkezni meg rontani a levegőt vannak ott. A te fajtád jellemzően nem jó társaság és lehet, hogy zavar a füst és nem szeretek a piától hányni, de még mindig jobb ilyen laza emberek társaságában röhögni a hülye sztorikon.


Te egy merev ember vagy és azt hiszed, csak a másik véglet létezik. Ha csak ez a kettő van, akkor nyilván te vagy a jobb. De ha van egy olyan ember is a képben, aki néha képes velem dumálni egy pohár bor mellett akár egy-egy csúnya szóval hangsúlyozva valamit, képes becsiccsenteni az egyik házibulin velem és felszabadultan csinálni valami baromságot, képes felvállalni, hogy ő is ember, nem tökéletes ember, aki képes elengedni magát és képes kimondani, hogy b asszameg és nem ráncolja a homlokát a barátaim vagy a körúton tivornyázó emberek láttán... Akkor igen, azt az embert választom. Mert laza. Mert nyitott a szórakozásra. Mert képes néha ortó lenni.

2020. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem a cigin és pián múlik. És ha eddig azzal áltattad magad, vagy arra neveltek, hogy az a rendes ember, és abból lesz valaki aki nem iszik és cigizik, akkor megint csak ki kell ábrándítsalak.

Nem azért falja a nőket mert iszik, hanem mert valószínűleg van önbizalma, el tudja adni magát, vagy mert valószínűleg olcsó nőknél próbálkozik.

Azt meg különben sem hiszem, hogy huszonévesen az lenne az "érvényesülés" hogy egymás után falja a nőket. Te miért irigyled ezt tőlük??

Mi is a huszonéves korosztályba tartozunk de az ismerőseim közül sokan cigiznek, iszogatnak alkalmanként. Mindenkinek tartós kapcsolata van, dolgoznak, stb.

Nem tudom te hogy vagy vele, de nálunk nem ez számít érvényesülésnek.

Talán ne ezeket akard irigyelni, hanem rendes párkapcsolatot keress, ha tényleg olyan rendes és jól nevelt vagy, bizonyára nem okoz majd gondot!

2020. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Arról meg aztán ne is beszéljünk, hogy nen attól leszel rendes, hogy nem dohányzol, káromkodsz meg iszol. Szokták mondani Hitler is vegetáriánus volt. Az emberek többsége pedig nem bírja azokat, akik ilyenek miatt érzik magukat értékesnek és felsőrendűbbnek.
2020. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!