Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A világ valóban ilyen egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A világ valóban ilyen egyszerű sémák szerint működik ahogy az itteni felhasználók gondolják?

Figyelt kérdés

Olyan sokan írnak ide sablon sémákat így működnének a férfiak és a nők?

Tehát ha vékony lányt akarsz akkor spórolj mert max pénzzel vagy jó külsővel lehet ilyen barátnőd. Nők a pénzre vagy külsőre mennek. Férfiaknak mindegy csak lyuk legyen stb. Stb.


2020. febr. 10. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem csak ilyesmiket írunk ide, nagyon is sokszínű a mezőny, megjelenik sokféle vélemény.

Vannak akik harsányabbak vagy állandóan ismétlik önmagukat, talán az ő hangjuk jobban hallható, de igenis felbukkannak nagyon értékes és érdekes hozzászólások is, én miattuk járok ide.Ezúton is köszönöm nekik.

2020. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Ez a világ annyira egyszerű, hogy ma megettem egy almát. Képzeld. Orvost nem is láttam ma. Szóval tényleg távol tartja. Ezek a sablonok mindenre ráhúzhatók, ezer százalékban biztosak, és nem is lehet másként. Mind ugyanolyanok vagyunk, és senki sem lehet kivétel.


Na elégedett vagy, vagy írjak még baromságokat én is?

2020. febr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azok írkálják ezt, akiknek még életükben nem sikerült normális párkapcsolatot felmutatniuk, szóval semmi se hiteles, ami a témában elhangzik tőlük.
2020. febr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Nem mindenki egyedi és megismételhetetlen. :D


A baj csak az, hogy pl. a legutóbbi amerikai elnökválasztás során 100 darab célzott reklámmal fedtek le 300 milliónyi embert. Szóval olyan egyedi ember mint amilyen te vagy van még 3 millió.


Nem lehet általánosítani de azért az is hülyeség ha úgy csinálsz mintha nem lennének közös mozgatórugóink.


Maradva a példádnál, simán tud más is bombanőt szerezni nem csak pénzzel és jó külsővel de ha megnézed a számokat akkor azt fogod látni, hogy 10-ből 8 bomba nő jól kinéző vagy gazdag pasival van együtt.

2020. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És mi köze van a bombanők életének a mi életünkhöz? Nem értem, az átlagos emberek vagyis a világ 99%-a átlagosan él, átlagos férfiakat és nőket választ magának társul.
2020. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A világ egy első projekció. Ha valaki számára ilyen az élet, az ezt is fogja tapasztalni.
2020. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Marhára NEM.
2020. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vékony lány is lehet marha ronda...
2020. febr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!