Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akivel megismerkedek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bocsi, ha volt már ilyen kérdés

Szóval, ti is jartatok már úgy, hogy ha megismerkedtek egy férfival, akkor azt mondja, hogy ő most nem akar barátnőt, vagy nem neki valók a kapcsolatok, majd rá pár hónapra látjátok, hogy kapcsolata lesz. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy kivétel nélkül az összes férfi ezt mondja nekem? ☹️


2020. máj. 6. 00:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, amikor azt mondja valaki nem akar kapcsolatot most, az azt jelenti, hogy csak veled nem akar. Ez egy finom koptatás akar nő akar ffi az illető.
2020. máj. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd ezeket el és jön majd, aki veled fog összejönni.
2020. máj. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg én sem akarok kapcsolatot de ha jön egy olyan nő az életemben akibe bele esek, szerintem megpróbálkoznék a kapcsolattal, aztán majd alakul.
2020. máj. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Dugja fel magának az összes a kegyes hazugságait, a hazugság attól még hazugság. Inkább mondaná meg, hogy veled nem, mert annál rosszabbul esik, ha már hónap múlva meg mással látod.
2020. máj. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják akkor talál rád a szerelem, ha nem görcsösen keresed. Ők sem keresték, véletlenül jött így.
2020. máj. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem állok készen egy kapcsolatra... VELED

- ezt mindig elfelejtjük hozzátenni, mert azt hisszük, hogy ha elvonatkoztatunk az adott személytől, akkor majd nem fogja magára venni. Pedig ez van, a kapcsolat mindenkinek "való", olyan nincs, hogy "nem való". Hacsak nincs valami komoly mentális vagy fizikai akadálya a dolognak

2020. máj. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez a férfi verziója annak hogy nincs szikra/kémia.
2020. máj. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Noren1989 ***** válasza:
100%
Most nem akarok = veled nem akarok, ennyit kell megtanulni.
2020. máj. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Èn legtöbbször ha ezt mondtam tényleg úgy éreztem hogy nem akarok de ha a mèlyére nèzek valóban azért éreztem îgy mert vele nem tudtam elképzelni. De nem érzem ezt hazugságnak csak ha egyértelműen lekoptatàsnak szànják.
2020. máj. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Hát ez bizony a női :

Maradjunk azért barátok" megfelelője... :-)

2020. máj. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!