Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszett egy pasi akivél irkáltam. Szerintetek érdemes még elhívnom kávéra?

Figyelt kérdés

sokszor akarta menjünk el kávéra de engem zavart hogy a neten ismertem meg ( személyes ismerkedés híve vagyok).

Most lett barátnője én pedig észhez tértem.

Nagyon nagy szemétség lenne tőlem ha már most dobnám fel hogy igyunk meg valamit?

Lehet nem is leszünk szimpatikusak egymásnak. egy ital meg nem megcsalás


2018. márc. 4. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd beken.
2018. márc. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd. Szepen keress mast.
2018. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Mostmár hagyd,majd esetleg ha megint szingli lessz.


Egye fene,én fizetek neked egy kv-t;)

2018. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Amikor ott volt akkor nem kellett. Legyél már egy kicsit kevésbé tipikus nő, kösz.
2018. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát magaddal kávézz szerintem is, ez "kisé" pofátlan.
2018. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Tudod mit mondanék a pasi helyében?

Húzzál tovább!

2018. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez rohadt szánalmas, már bocs!


Amikor ott volt, nem kellett mondvacsinált okok miatt, most meg egyből?! Legyen gerinced és hagyd a francba! De a srác helyében amúgy is elutasítanám ezt. Ez tipikus...


Utasítottam már el így kávémeghívást, miután összejöttem a párommal és csak megvetést éreztem az illető irányába. Mikor én akartam valamit, semmit... mikor lett párom, egyből találkozni akart... szánalmas.

2018. márc. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha tetszett és el is hívott, akkor miért nem mentél el vele akkor? Volt egy lehetőséged, mégis mire vártál hogy majd könyörögjön, hogy ugyan menj már el vele? Hú de tipikus nő! Hát így jártál! Legközelebb okosabb leszel. Egyébként annyira non sense ez a "személyes ismerkedés híve vagyok" - duma, hát basszus talán azért hívott el kávéra, mert személyesen meg akart ismerni. Ha arra vársz hogy majd véletlenül valahol belebotlassz a hencegedbe személyesen, lehet hogy magányosan fogsz megöregedni, pláne most így koronavírus idején... Amúgy is ha annyira annak a híve vagy, akkor minek írkálsz ismeretlen pasikkal neten???? Na ezeken el lehetne rágódni egy kicsit ,tisztába tenni az elveidet stb...
2020. dec. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!