Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 27 éves korom ellenére még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 27 éves korom ellenére még sosem volt barátnőm, akkor már nem is lesz? A rokonság nem érti. Azt mondják jóképű vagyok és magas, de én tudom hogy sas orrom van és ezért nem tetszem senkinek.

Figyelt kérdés
magány, egyedüllét

2020. máj. 6. 20:10
1 2
 1/19 Hellmano ***** válasza:
92%
Most, akkor azt mondják magas vagy vagy tudod is, hogy magas vagy? :D
2020. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Máshol, máskor meg olyan válaszokat olvastam a nőktől, hogy a sasorrú férfi vonzó, markánsnak tűnik a szemükben...
2020. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Ha összességében rendben vagy, akkor az orrod csak egy apró kellemetlenség. Ez olyan, mintha egy csodálatosan finom, szép nagy darab húsból egy falat rágós lenne.

Viszont ami sokkal inkább zavaró, és ami miatt valóban egyedül vagy, az az ok a fejedben keresendő. Nincs olyan nő, aki szeret önbizalomhiányos fiúcskákat pátyolgatni. Miert írtam fiúcskát? Mert egy felnőtt férfinak stabil önértékelése van. Ha ez ennyire gátol az életben, akkor menj pszichológushoz vele, vagy ha tenyleg nagyon durván gáz (ezt nem tudhatom), meg is műttetheted, mint végső megoldás.

De próbáld meg mindenek előtt elfogadni, mert amit magunkon hibának látunk, azt előszeretettel felnagyítjuk, nem hiszem azt se hogy a te orrod valóban annyira gáz mint amilyennek látod. N

2020. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

3.ra. összességében talán nagynak nem nagy,de megvan az íve :)

És valóban. Önbizalom hiányos vagyok, bár ezt próbálom leplezni.

2020. máj. 6. 20:22
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne leplezd, próbáld meg feldolgozni. Tudom hogy ez ilyen légbőlkapottnak tűnik, de tegyél megfogható lépéseket, mert így nem fogod sose jól érezni magad (tapasztalat). Keress pszichológust, rengeteget tid segíteni, már csak az is ha kibeszélheted magadból! (3.voltam)
2020. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Hellmano ***** válasza:
84%
Ne csüggedj az orrod miatt ez a kor pont neked való csajozásra, hisz itt a kötelező maszk viselés az elrejti :D
2020. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Örülj hogy nem vastag,rücskös és borvirágos.

Ha jóképű vagy,akkor az orrod is jó,lehet agyban nem vagy a csúcson.

2020. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Az ötleted jónak tünik lelki szempontból,bár tartok tőle hogy a magányosságomra nem fog megoldást adni.

Kivéve ha meleg az agyturkász és nekem ugrik.

2020. máj. 6. 20:28
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
A rokonság mondja, hogy jóképű vagy? Mer' akkor az nem ér.
2020. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Önfejlesztéssel hogy állsz? Mit tanultál eddig, hogy előrelépj a problémáiddal?

Vagy tettél bármit magad érdekében?


Csak rajtad múlna, senki nem fog segíteni... 🤔

2020. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!