Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nem igazán jóképű férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem igazán jóképű férfi vonzó tud lenni a nők szembében, ha igényesen van felöltözve és illatos?

Figyelt kérdés

Melyik a fontosabb.Ha választani kellene,akkor melyik a fontosabb tényező: Az illat,vagy a öltözet?


Állitólag már akkor jó a férfi,ha kicsivel szebb az ördögnél.Nos szerintem ez hazugság,de beszélgessünk erről.


29 éves vagyok.Autó,lakás,700ezres fizuval.Persze ezek mellet tanulok és aktivan sportolok is.Nincs rossz fizikumom.Ami hiba van bennem,hogy nem vagyok magas 170 és mindig nullásra van vágva a hajam.Egy lánynak/nőnek sem kellek.Neten még csak vissza sem irnak:) Agyrém..Nem tudom már,hogy hogyan javitsak magamon..



2020. ápr. 13. 17:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Nekem személy szerint a leírásod alapján csak a kopaszság kizáró tényező. Egy nem kimondottan jóképű, de átlagos férfi nagyon is tud vonzó lenni, ha jó a teste, igényes magára, ízlésesen öltözködik, ápolt. És ha szép a haja, bocsi :)
2020. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Luxuslakással, sportkocsival se találok nőt, pedig nekem dús hajam van, és magas is vagyok, sokan helyesnek mondanak. Van, akinek nem jön össze, örök magányra van ítélve. Próbálom elfogadni, mert az örökös próbálkozásba bele fogok őrülni.
2020. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Bárki vonzóbb lesz attól, ha tiszta, méretben/stílusban hozzá illő ruhákat hord és igényes magára. Csak ne told túl, mert könnyű átesni a ló bzisabbik oldalára.
2020. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Igazából olyan nagyon nagyon nem öltözködöm ki.

Farmer,testhezálló egysznű póló.pénztárca,karóra,autókulcs

2020. ápr. 13. 18:05
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

> Luxuslakással, sportkocsival se találok nőt, pedig nekem dús hajam van, és magas is vagyok, sokan helyesnek mondanak.

Kik mondanak helyesnek? Ha a nagyi, anyuci vagy a szomszéd néni, az nem számít...

2020. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
47%
Ha ne vagy jóképű, egyszerűen nem létezel a nők számára, ilyen egyszerű. Pénzed majd akkor fogja érdekelni a nőket, amikor a korodbeli nők kénytelenek belátni, hogy nem tudnak (már) jó pasit fogni és vészesen fogy az idő, hogy egy stabil pénzforrást találjanak maguk mellé, szüléshez meg gyerekneveléshez.
2020. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon. Van pár ismerősöm, igényesek, jól öltözködnek. De nem jóképűek, és ezért a legtöbb nő nem veszi őket férfiszámba. Nagyon nagy magabiztosság, önbizalom kell, vagy nagy agyagi egzisztencia, hogy ezt a nőkben lerombold, hogy nem kell jóképűnek lenned...
2020. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Részemről igen, vonzó tud lenni. De nem választok alapvető higiéniai dolgok között. Legyen illatos és ne nézzen ki szakadtan, ha akar valamit.
2020. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
39%
Azért ezt a 700 ezres fizut szerintem gondold át 29 évesen. Mert ez a millióból egy eset. Lehet te vagy valamelyik politikus fia, de kétlem.
2020. ápr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Az autókulcsot kiegészítőként hordod?
2020. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!