Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nő akinek bejön ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő akinek bejön ez a zenei stílus?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, társkeresőn beszélek a nőkkel. És akkor milyen zenéket hallgatsz? Erre jön mindenféle hülye válasz, hogy hát ő nem hallgat zenét, meg amúgy mindent meghallgat ... most ezekből hogyan vonjak le bármit is?

Szerintetek létezik csaj akinek bejön az ilyen minimálisabb stílus mint ez?


https://www.youtube.com/watch?v=AaxFuXpcQmE


2020. máj. 6. 23:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Mert mit kéne mondania? Hogy él hal Bodza Pista Szingularitásáért?
2020. máj. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Ami engem illet a zenéket többnyire a szövegük miatt hallgatom. Innentől valami aminek nincs szövege esélytelen nálam.

Mondjuk nem is zenei ízlés alapján keresek párt. Ettől függetlenül biztos létezik nő akinek ez tetszik hiszen férfi is létezik akinek ez tetszik.

2020. máj. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

A 13 évesek keresnek párt a zenei ízlés alapján.

Nekem speciel olyan bot fülem van, hogy elmenne árbócnak. Ebből kifolyólag én szinte egyáltalán nem hallgatok zenét, ha igen, akkor is valami atom egyszerű popzenét. Feltételezem nem én vagyok egyetlen ilyen nő az országban.

2020. máj. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
én sem ez alapján választok párt.volt akivel több évig voltam együtt és kb 30%-ban egyezett a zenei ízlésünk. ha megkérdeznéd, én is azt mondanám h mindent meghallgatok. pl amit linkeltél az is bejön és nem szoktam olyan zenét hallgatni...bár már megittam 2 pohár bort.
2020. máj. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Te ezt nem Ross komponálta véletlenül? :)) Annak is hasonló volt a hangzása. Amúgy elég uncsi zene. A dallamosabbakat szeretem, de még mindig jobb mint amit a magyar átlag hallgat.
2020. máj. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem bejön, nem ismertem eddig, köszi
2020. máj. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Bodza Pista szingularitása, na jó ezen besírtam :DDD


# 5 Elvileg ezt Bodzin csinálta, hát most ez olyan mint a könyv tudod, az is unalmas, ha most pont benned nem ébreszt gondolatokat. Ennek az a lényege. Én meg pont a szöveges zenéket nem szeretem, mi értelme ha más mondja meg mire gondolj?


#6 - Nincs mit, én is imádom ezt a zenét. Ilyen karanténos időszakban jó erre relaxálni.

2020. máj. 7. 01:11
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Imádom ezt a stílust, nem rossz ez a Bodza Pista bácsi. ;) Köszi! Ja, és ez nem minimál stílus, kikérem minden hasonló zenei stílust kedvelő nevében! :)
2020. máj. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Biztos van, akinek bejön. Én mondjuk inkább azokat a zenéket szeretem, amiket hangszerekkel adnak elő.
2020. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 , Mert egy Moog Szintetizátor az mi, ha nem hangszer? :D
2020. máj. 7. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!