Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az belefér a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az belefér a barátság fogalmába, ha a nő és a férfi úgy viselkednek, mint akik flörtölnek egymással? Vagy csak azért mert látja, hogy bejön ez a stílus a nőnek? Vagy a testiség kezdete?

Figyelt kérdés

Mikor olyanokat mond a nőnek, hogy ő mekkora macsó férfi és ezt mindennap bizonyítja is.. Majd a nő szarvát letörve mondja, hogy apafej itt nagyon bizonyítani kellene és hisszük, ha látjuk. Erre a pasi végigméri a nőt egy szelid de még is sunyi mosoly keretében.


Ugyanakkor folyamatos a testi kontakt ( sokszor megérintik egymást, sokáig néznek egymás szemébe mosolyogva ), beszélgetések, bizonygatások, hogy jó duó a páros. Férfi ki is jelenti, hogy a nőn tartja a szemét.


Ennél több viszont nincs pl csak olyan program, ahol 2en lennének. de van ugy hogy csak ketten vannak a programon: és más lesz a szitu.


Másokkal is túl kedves, előzékeny. De mással nem beszél így... Még ha buliról van szó, akkor sem kér fel táncolni. Más nőkkel, akik cicababa kategoria elvan teszik magukat, de engem nem mer vagy nem akar...


Ámítás vagy maga se tudja vagy kialakulóban van valami?


2019. febr. 2. 06:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Felejtsdez az ilyen komolytalan pasikat! Bizonytalansàgban akar tartan, hàtha egyszer jò leszel “vmire”.
2019. febr. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te mit szeretnél ettől a férfitől?
2019. febr. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

El kellett olvasni 3 szor hogy értelmezni tudjam ezt a mindenféle össze nem függő mondatokat.


"Ennél több viszont nincs pl csak olyan program, ahol 2en lennének. de van ugy hogy csak ketten vannak a programon: és más lesz a szitu."


A kérdésnek megfelelő szintű a válaszom:

-Szerintem nem tudom de lehet hogy ez flört és a pasi az hát...Vagy akar valamit nem tudom de érdekes.A cicababákkal ha nem ilyen de nektek testiség van vagy csak annak a jele.


Kellemes napot mindenkinek!

2019. febr. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Komolytalan.


De a lényeg: TE mit szeretnél?

2019. febr. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gátlásos.

Csabito dumák de lépni már nem mer.

2019. febr. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Olyanokkal flörtölök akik bejönnek, akarok tőlük valamit. Barátoktól nem akarok semmit, így nekem nem fér bele.
2019. febr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egy bohóc, aki keresi, kit tud minél hamarabb megdúgni. Szánalmas figura! Na az ilyet került messziről, mert csak átb_sz
2019. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!