Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos fiatal hol ismerkedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos fiatal hol ismerkedjen, hol érdemes, neten van csak lehetőségem, hogy kezdjek el élőbe ismerkedni?

Figyelt kérdés
Vidéken lakom kissebb településen, itt lehetetlen ismerkedni, nincs nagyon korombeli.vannak még rajtam kívül aki így van? :/
2020. máj. 7. 11:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Senki?
2020. máj. 7. 12:12
 2/4 anonim ***** válasza:

Pedig a karantén miatt sokan elmentek Budapestről, mert otthon dolgozni nem kell a pesti albérletben ülni. Bár én Budapesten vagyok, de nagyon sok ismerősöm hazament vidékre, aki vidéki volt.


Bár, ezzel nem válaszoltam a kérdésedre. Mit jelent a kisebb? Egy 1000 fős falu, na az kicsi.


De mondjuk egy Orosháza azért már elég nagy, hogy találni lehessen valakit.

2020. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bárhol ismerkedhetsz, akár itt is

két éve itt ismertem meg a jelenlegi párom, üzenetben válaszolt egy kérdésemre és elkezdtünk beszélgetni

Persze tudom, ez az oldal nem erre való, de nem is erre terveztem

Viszont akár facebookon lehet, vagy talán Anotalkon is ha kifogsz egy rendes embert, bár nagyon nehéz

2020. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kb 1000 fős faluról van szó ahol semmi nins nagyon.
2020. máj. 7. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!