Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen társkeresőt érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

YNN kérdése:

Milyen társkeresőt érdemes használni fiatal felnőttként?

Figyelt kérdés
26 éves férfi vagyok, leginkább a Tindert szoktam pörgetni, de ott még nem sikerült olyan lányt találni akivel minden klappol. Legtöbbször olyan lányokat ad be párnak, akiket csak épphogy jobbra húztam, és utólag jobban megnézve nem is jönnek be annyira. Ha pedig véletlen bead egy olyan csajt aki tényleg nagyon bejön, ők soha nem válaszolnak az üzeneteimre. Szóval ez valami ördögi kör lehet, mert szegény lányok a másik oldalon meg legtöbbször azért szomorkodnak, mert nem írnak rájuk a pasik. Milyen egyéb társkeresőt tudnátok ajánlani, ami működhet is? Egyébként Pécs és környékéről keresek párt, nem tudom van-e valami speckó társkereső ami népszerű errefelé?!

2019. okt. 24. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Összes egy kalap szr
2019. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk például bejött a Tinder. Párom annyi idős volt akkor pont, mint most te. :)


Igazából ezek a vackok elég nagy szerencsejátéknak számítanak. Sosem lehet tudni, ki regel aznap és kivel dob össze az algoritmus (ami egyébként táplálkozik a korábbi választásaidból és nem is ad ki minden embert, csak ha rebootolod azzal, hogy törlöd a fiókot). Nekem korábban az ismerőseimen keresztül ismerkedés egy jó módszer volt, a Tindert nem is vettem túl komolyan, csak minden szingli barátom pörgette és kínos volt, hogy én nem. Aztán látod, valahogy bejött, pedig álmomban nem gondoltam volna. :D


Pécs tudtommal szociális élet szempontból nem rossz hely, lehetséges, hogy élőben jobban járnál. Igazából mindent érdemes kipróbálni, legfeljebb ne vedd túl komolyan.

2019. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az összes társkereső 95%-a pasikból áll.

"26 éves férfi vagyok,"


Az jó, mert ezeken az oldalakon csak az ott lévő emberek FELE pont ez a korcsoport.

2019. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

> szegény lányok a másik oldalon meg legtöbbször azért szomorkodnak, mert nem írnak rájuk a pasik.

Nem, a szegény lányok azon panaszkodnak, hogy a JÓ pasik nem írnak nekik. A maradék 80-90%-ot jobbra sem húzzák, pedig ők aztán írnának, mert akár hetek-hónapok is eltelhetnek náluk match nélkül.

2019. okt. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Férfiként leginkább egyiket se, már persze ha nem akarod súlyosan leépíteni az önbizalmad.
2019. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!