Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit gondoltok a barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a barátság extrákkal felállásról, tényleg nagyon rossz ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, pár évvel idősebb nálam, még munkahelyen ismerkedtünk meg, már nem vagyunk kollégák. Évek óta nincs kapcsolata, és többször is írta, hogy lefeküdne velem. Én a 20-as éveim végén vagyok, még nem volt párkapcsolatom, sem semmi, ami ezzel járna, ezt egyébként ő is tudja. Természetesen már foglalkoztat a szex gondolata, és egyre inkább hajlanék rá. Az elképzelésem az volt, hogy majd valaki udvarol, randizunk, aztán eljutunk a szexig, de ilyenről már nem is hallok az ismerőseimtől. Lassan mindenki 1-2 nap, max 1-2 hét beszélgetés után lefekszik az aktuális jelölttel. Persze aggaszt, hogy ez lehet életem egyik leghülyébb ötlete, mindenhol azt olvasni, hogy sosincs jó vége. Viszont az örökkévalóságig sem szeretnék várni, hogy végre találjak egy megbízható férfit. Őt évek óta ismerem, és annak tűnik, de tévedhetek. Nem gondolom, hogy ez több lenne, mint barátság szexszel kiegészítve. Ti mit gondoltok, érdemes lenne inkább még várni, hátha a 30-as éveimben végre találok valakit?

2020. máj. 8. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
A kezdeti pozitivumok után nagyon tré lesz a vége
2020. máj. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Olyan pasival akarod elveszíteni, aki előre megmondja, hogy nem kellesz neki, csak szexuális igényeire akar használni? Ennél már egy prosti is jobb lenne, ott legalább adott az anonimitás.

Ne adjad fel a reményt, hogy találsz igazi udvarlót, aki beléd szeret és hajlandó szépen lassan végigjárni veled a 10 éve elhanyagolt szamárlétrát.


Az igaz, hogy most már jellemző akár az első randin szexelni, de nem mindenki ilyen.

2020. máj. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Számomra sosem működött az, hogy valakivel azt csinálom, mint kb a párommal, de mégsem a párom, de nem is barátom, mert akkor nem dugnánk és az egész egy ilyen bizonytalan, gyakran bizalmatlan massza. Mert számítani nem számíthatsz rá, nem csinálhattok akármit, mint a pároddal, ugyanakkor ott a szexualitás meg a romantika, ami meg abban akadályoz, hogy barátilag teljesedj ki neki, közben nem tudsz tisztességesen másokkal ismerkedni, nem tudod elmesélni neki úgy egy randidat, mint egy igazi barátnak, de mégsem kell hűségesnek lenned hozzá, mint a párodhoz... Nem, én ilyet nem szeretek csinálni.


Valaki vagy a párom és a mindenem, de akkor elköteleződünk és hűségben vagyunk egy más támaszai kizárólagosan, vagy élvezem a szexet valakivel, aki szimpatikus egyszer vagy kétszer és nem lelkizünk, nincs közös program, nincs duma, hanem megy mindenki a dolgára és sosem látjuk egymást. Az se baj, ha a nevét sem tudom.

2020. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Felnőtt és értelmes emberek között király dolog. Olyanok között viszont nem, akik képtelenek átgondolni, hogy ez hogy is működik.
2020. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Ahogy #1 mondja.



Nagyon ritka, hogy mindkét fél mindvégig csak szexet akar, általában az egyik előbb utóbb beleszédül a másikba, és akkor kezdődnek a gondok.


Másrészt, biztos nem egy olyan férfire bíznám magam ilyen helyzetben nőként, akinek évek óta nincs senkije... Ennek valószínűleg komoly oka van (nem, nem az, amit bevall), csak te túl tapasztalatlan vagy, hogy meglásd.

2020. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó, érdekelne, hogy szerinted milyen okai lehetnek annak, hogy évek óta egyedül van. Nekem azt mondta, megviselte az utolsó kapcsolata, a lány visszament az exéhez.
2020. máj. 8. 17:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Addig működőképes, amíg az egyik fél el nem kezd vonzódni jobban a másikhoz, viszonzatlanul. Ez pedig azért - lássuk be - gyakran megesik. Ilyenkor meg jönnek az "én többet szeretnék, de ő csak szexet akar" jellegű panaszok. Szóval erre vigyázni kell.
2020. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet, a szüzesség elvesztésének 1000 rosszabb módja lehet. Azt viszont gondold végig, hogy mennyire vagy tudatos, és ezt a helyén kezelni tudod -e. Nincs érzelem, se féltékenyseg, követelőzés. Illetve hogy nem tervezel vele, mert hosszú távon csak az a célod, hogy megismerkedj olyannal, akivel családod lesz, így továbbra is ismerkedned kellene.
2020. máj. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7, 8, köszi a választ! Ha érdekelném, már elhívhatott volna randira, szóval tudom, hányadán állunk. Nagyon nehezen bízok meg emberekben, és nem tudom, bárki más várna-e hónapokat arra, hogy lefeküdjek vele, hogy aztán kiderüljön, nem működik közöttünk. Engem inkább az aggaszt (nyilván a tapasztalat hiánya miatt is), hogy ha rossz lenne a szex, nagyon kínos lenne utána.
2020. máj. 8. 19:27
 10/11 anonim ***** válasza:

"és nem tudom, bárki más várna-e hónapokat arra, hogy lefeküdjek vele"


2 olyan barátnőm is volt, akik 25 felett velem besztetté el. Mindkettőre vártam hónaokat, és utána több éves kapcsolat lett belőle.


Nem lehetetlen ilyen férfit találni, csak keresni kell. A normalitás nem életkor függő, persze, felnőttként már nem mindenki akar ezzel időt tölteni, de akinek igazán számítasz, aki igazán téged akar, az türelmes lesz.

2020. máj. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!