Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, akinek tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek tetszik az egyik kolléganője/kollégája, de nem lép? Kinél mi az oka? Vannak olyan apró gesztusok, amikkel azért mégis szoktatok jelezni?

Figyelt kérdés

A kérdés amúgy rám is vonatkozik, de kíváncsi vagyok, hogy más is van-e ilyen helyzetben.


Most erre a "felnőtt" tetszésre gondoljatok, amikor csak szimpatikus valaki, és külsőleg is tetszik, de nem vagytok már bezsongva, mint a tinik.


2020. máj. 8. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem tetszik valaki, lépek. Ha nem lépek, de szimpi, az azért van, mert van párom, vagy neki van párja. Ha egyedül vagyunk, akkor MINDIG lépek, ha tetszik a nő.
2020. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik az egyik, de nem merek lépni több okból is. Fogalmam sincs, hogy van barátja, és esélyesebbnek tartom, hogy van, minthogy nincs. Ebből az is következik, hogy nem nagyon ismerem, szinte egyáltalán nem beszéltünk még, csak kialakítottam egy szuper pozitív képet az agyamban róla, aztán ha megismerném, lehet, hogy teljesen megváltozna. A harmadik ok, hogy francnak sem hiányzik, hogy rajtam csámcsogjon meg röhögjön a sok megkeseredett asszony, aki egész nap csak pletykálkodik.
2020. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van pár kolléganő akinél szimpi vagyok,de nemkezdek senkivelse nemkeverem a melót a magánélettel,meg amugy is őreg vagyok már ehez.
2020. máj. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
azért nem lépek, mert párja van. Ettől függetlenül nagyon bejön.
2020. máj. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen,van. Nem nagyon jelzem sehogy,mert aki érdekel,azzal nyúl vagyok😕 Illetve ez a jel. Egyáltalán nem úgy viselkedem vele,mint más férfiakkal,mert nem tudok. Szerintem ez tök feltűnő,de mások azt mondják,hogy egyáltalán nem🤷
2020. máj. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van a cégnél ilyen kolléganő, szoktam is odamenni beszélgetni, sőt ha szeretném, akkor több is lehetne. Csakhogy a munkahelyi kapcsolatok elég problémásak, és már megégettem magam egy ilyennel. Eleve már a munkámat se tudtam nyugodtan végezni, mert mindenkire féltékeny volt, szakítottunk, utána átment másik műszakban, de a végén leszámolt.
2020. máj. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten házasok vagyunk.

Így csak marad a mosoly, összenézés, ahányszor összefutunk egy nap köszönünk egymásnak, és keresünk rá ürügyet, hogy valamit kérdezhessük a másiktól munkaügyben.

2020. máj. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik egy kolleganőm, azt nem vettem észre, hogy én is tetszenék neki. Azért nem lépek mert kapcsolatban vagyok én is, ő is. Úgyhogy ez marad ennyi.
2020. máj. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Én kb 10 éve epekedek egy kolléganőm iránt. Hat éve elvált, azóta folyamatosan jelzek neki - de semmi esélyem. Még emberileg sem kedvel engem - de lehet, hogy csak azért viselkedik velem távolságtartóan, mert tudja hogy én többet akarok és ha nem akarnék tőle többet, akkor akár barátok is lehetnénk.

Szóval ez már elcsesződött.

2020. máj. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy kollégám, a kezdetektől bejöttünk egymásnak. Én kapcsolatban voltam, ő nem.

Jóban voltunk, sokszor kellett együtt dolgoznunk, de munkán kívül is sokat beszélgettünk.

Végül én szakítottam a kapcsolatommal. Rá egy hétre már randiztunk...

Ennek pont 3 éve. Azóta is együtt vagyunk, én pedig várom a közös babánkat. 😊

2020. máj. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!