Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam azon, hogy aki tetszik, annak a nagy mellű lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Nekem kicsi...


Egyébkény nagyon kedves, normális srác, nem casanova vagy ilyesmi, tartós kapcsolatai voltak közepes vagy nagy mellméretű lányokkal, többször észrevettem, hogy mások melleit bámulja. Persze nem azokét akiknek kicsi...


Nagyon szomorú vagyok emiatt...



2020. ápr. 14. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt nekem is ilyen heppem, de aztán volt mindenféle mellű barátnőm. Nem elsődleges szempont.
2020. ápr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem jelent semmit, mindenki nézegeti a melleket, én is, aztán mégis beleestem valakibe, akinek kb nincs is :D

Röviden: Nincs min túltenni magad, lépj ;)

2020. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mindenki más is túlteszi magát azon, ha a kiszemeltje alacsonyabb, magasabb, szőkébb, barnább, vékonyabb, sportosabb, vaskosabb, viccesebb........... típust szeret, mint ő.



Nem te vagy az első hidd el

2020. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pamela Anderson is megoldotta...
2020. ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem meg Diane Lane tetszik, de ettől még boldog vagyok a nejemmel.

Aki teljesen másképp néz ki.

2020. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
őszintén ez inkább ilyen kis kamaszkori dolog ":D de amúgy... mind ez nem számít! én örök életemben utáltam a rövid hajú lányokat (a fekete hajúakat kevésbé kedveltem de a rövid az nálam kizáró ok volt!) azt most mégis a barátnőm rövid fekete hajáért meghalok! nagyon szépnek látom vele!
2020. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tehat te magad vontad le a kovetkeztetest, hogy a nagymellu lanyok tetszenek neki. Akkor azt felejtsd el. Persze attol meg lehet, hogy egyszeruen nem erdekled. De ez hulyeseg. Eloszor is nem feltetlenul amiatt volt veluk, mert amugy bogyosek. Masreszt nagyon tipikus, hogy valakinek van ugymond esete, es utana egy teljesen ellentetes kulseju emberbe szeret bele.

Ezt a mell dolgot felejtsd el, de amugy meg az o fejeben dol el.

2020. ápr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Én nekem jó lennél ahogy vagy

Gyere rám :)

23vagyok

2020. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Hát, nagymellű lányként egyszer beleestem egy olyan srácba, aki a pici melleket szerette, mi több, egyszer mondta is, hogy neki a nagy mellek szinte undorítóak. Utólag kiderült, hogy nem undorító mégse :D Nem tudják mi kell nekik, még meg nem kapják ;) Csak legyél bátor!
2020. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A kis melleken mit bámuljak? Az év hidegebb felében a nagy mellek vonalai látszanak a ruhán át is, a kis mellek nem. A nekem tetsző nagy mellű nőkön a mellüket is megbámulom, mert az is felkelti a figyelmem. A nekem tetsző kismellű nőkön pedig más dolgokat nézek meg, mint az arcuk, alakjuk, seggük. De attól még ők is bejönnek.


Valószínűleg hülyeségen parázol, aminek nincs is semmi alapja.

2020. ápr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!