Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a jobb csaj tetszik nekem ha a barátnőnek bejövök?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor fordul elő velem hogy két barátnő beszélgetésbe elegyedik velem vagy én szólítom le őket. Mindig úgy alakul hogy a kevésbé szép az akinek bejövök, aki nekem tetszene annak egyáltalán nem.

Pl márciusban még sétáltattam a kutyámat és két csaj jött szembe, suttogtak egymásnak, vihogtak, néztek engem. Mosolyogtam rájuk, majd vissza is fordultak, akkor gyorsan bedobtam hogy “kéne egy kis segítség a kutyasétáltatásban, nem jöttök?” És utána beszélgettünk. Az egyik lány 170 cm, természetes szőke, zöld szemű, kis mell-kerek fenék, jó test, szép mosoly, kikapós szövegek, a másik 155 cm, fekete hajú-szemű, nagy mellű, nagy fenekű, nem mert mosolyogni, zavarban volt, kicsit elhízott. Én végig a jó csajt akartam, rá mentem. Vele is beszélgettem szinte végig, a másik szinte meg se mert szólalni. Megadta az elérhetőségeit a jobb csaj, majd miután üzeneteztünk egy csomót, bedobta, hogy átmentem a teszten és úgy örül hogy talált valakit magának a barátnője aki ilyen rendes! Aztán nem is beszéltem egy szónál többet azzal a csajjal, nem is kezdtem ki vele. Már a randit szervezte nekünk amikor mondtam hogy nekem ő tetszik. Erre felháborodott hogy én a barátnőjéhez illek és különben is az mondta hogy szólítsanak le, ő magától soha nem állt volna le velem. És hogy milyen szemét vagyok, becsaptam a csajt!

Ilyen eset ami majdnem ugyanígy zajlott előfordult már 20-25 alkalommal. Nekem mindig a szebbik csaj jön be, én meg a nem annyira szépnek. Különben is, hogy lehet barátnőknek ennyire más ízlése? Hogy az egyik odavan értem, a másik meg sértésnek veszi a közeledésemet?


2020. máj. 7. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Az utolsó mondatodra reagálnék: úgy lehet más ízlésük, ahogy neked is eltérő másétól. Neked mindenki nője bejön? Ugye, hogy nem.

Persze, tudom, mindig a szebb kell, de úgy látszik, csak az átlagos csajoknak jössz be, nyilván te is átlagos vagy.

Szerintem akkor inkább ismerkedj egyedül sétáló nővel vagy neten, ne barátnőkkel. Ez lenne a titok nyitja. Neten arra írsz rá, aki neked tetszik.

2020. máj. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Mindig van egy szebb barátnő! :D


Viszont komolyra fordítva, ez nem az a helyzet sajnos, hogy két szép lányból tetszel annak, aki neked kevésbé, hanem egyértelműen volt egy szép és egy nem szép. Ilyenkor nem tud okos lenni az ember és sajnos ez gyakran megtörténik :\


"Különben is, hogy lehet barátnőknek ennyire más ízlése? Hogy az egyik odavan értem, a másik meg sértésnek veszi a közeledésemet?"

Itt szerintem te is érted, hogy nem erről van szó. A nagy kérdés, hogy és te mennyire vagy jó pasi. Írtad hogy 20-25-ször volt már ilyen, hogy a szépnek nem tetszettél, a kevésbé szépnek pedig igen. Na és amúgy szoktál tetszeni szép lányoknak? Volt már szép barátnőd? Mert az eddigi eredményekből azért belőhető a te szinted is.

2020. máj. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Micsoda problémák...

Bár igazából ilyen velem is volt. Haverokkal ittunk a kocsmában (már nem voltunk szomjasak) amikor két csaj leült velünk szembe. Dumálni kezdtünk velük, elvoltunk. Csak az egyikre emlékeztem utána (ő volt a "jó csaj"). Később ő össze is jött egy másik haverral, a barátnőjével nem találkoztunk utána (neki is volt barátja). Aztán kb. 2 évvel később szintén egy piálos estén odajött hozzám egy csaj, beszélgettünk, találkozgattunk, majd úgy alakult, hogy össze is jöttünk. Mint később kiderült ő volt a "csúnyább" csaj az első esetnél és amúgy mi többször is találkoztunk utána, meg közös képünk is volt egymással, csak valahogy én soha nem emlékeztem rá. De nem bántam meg hogy összejöttem vele, mert nagyon jó volt és tényleg nagyon megszerettem.

Tanulság, adj esélyt olyanoknak is akik esetleg elsőre nem keltik fel a figyelmemet és ne csak mindig a "legjobb" csajt tartsd szem előtt.

2020. máj. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A “jobb csajra” talán rengetegen hajtanak és már unja a sok nyomulást. Min vagy meglepōdve?

Lehet, hogy nagyon különlegesnek érzed magad, s azt hiszed, hogy csak neked tetszenek ezen a csajok. A valóság, hogy sokan másznak már rájuk. Esetleg valamivel lekell nyūgōzni ezeket a tüneményeket, nem elég annyi, hogy bedobod, hogy “tetszenek neked”, mert ez rohadt unalmas, mindenki tudja csorgatni rájuk a nyálát.. Aztán az jön össze velük, aki megtudja ōket hodítani.

A tanulság az, hogy magadba kéne nèzni s elgondolkodni azon, hogy te mit tudsz nyújtani egy lánynak, akire rajtad kívül tízen hajtanak, miért épp téged kéne válasszon? A kapcsolat nem csak annyibōl áll, hogy ráböksz valakire, aki tetszik neked.

2020. máj. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű szinteden felül akarsz választani, ezért jársz mindig így.
2020. máj. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami nekem nem kerek a sztoriban: rámoccantál, elkérted az elérhetőségét, chat-eltetek, és ő tényleg azt gondolta, hogy a barátnőjére hajtasz? Hát az a csaj sem százas. Nem tudom, mi lenne számodra a megoldás. Szerintem ha az ember tisztában van önmagával, akkor ösztönösen olyan lányok iránt érdeklődik, akikről el tudja képzelni, hogy viszonzásra lelhet. Ahogy a többiek is javasolták: értékeld át, mennyit is érsz a húspiacon! Amúgy aki sértésnek veszi a közeledésed, azt egy percig se bánd: a közeledés (nyilván ha valaki kulturáltan teszi) mindig bók.
2020. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Örülj, hogy egyáltalán bejössz valakinek b+.
2020. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyermetegnek tűnsz te is és ezek a lányok is.
2020. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Volt már több szép nőm is, főleg alkalmi, egyéjszakás dolgok. Kapcsolatom 3 volt, mind szép nő volt, igaz kettő csúnyán elkezdett elpuhosodni miután összejöttünk. Szerintem lehet hogy kapcsolatra szinten felettiek azok a csajok akik tetszenek nekem, erre gondolok. Valamiért a nem annyira szép barátnőnek jó vagyok, odavan értem, a szebbiknek meg átlag aki nem tud kelti fel az érdeklődését annyira hogy ne passzolja le a barátnőnek.

Van egy barátom aki nagyon különleges ember, hasonlóan is nézünk ki, hasonló karakter. Na ő miatta ilyen esetben még össze is vesznek a barátnők. Még verekedést is láttam már kétszer a szép barátnők között. A nemszép-szép párosnál meg úgy jön ki mintha a szebb lecsapta volna a kezéről a pasit. Ez nincs meg nálam, ez a tulajdonság.

Amúgy úgy vagyok vele, hogy ha nekem a szép csaj jön be, akkor nem fogok a másikkal összejönni, csak mert örülnöm kellene hogy van valaki. Azzal őt is becsapnám!

2020. máj. 7. 16:18
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Ki veszi már be ezt a kamut? :D Majd biztos gyakorin kérdezgetnéd, ha ilyen esélyeid lennének. Volt szép barátnők, jaja.
2020. máj. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!