Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha több pasinak is írok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több pasinak is írok vagy találkozok velük, azt mikortól számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Tehát ha az egyikkel már túl vagyok 1-2 randin, vagy csak ha már lefeküdtem vele, mikor kell "választani" a jelöltek közül?

2020. máj. 9. 07:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem illendő a lefekvések előtt jelöltet választani. Én nem akarnék úgy randizgatni egy lánnyal, hogy éppen előtte való nap más pasi alá feküdt be és következő nap pedig egy harmadik alá fog.


Nem, mintha bajom lenne azzal, hogyha több partnere volt egy nőnek, de én ha keresek akkor komoly kapcsolatot keresek ahol nincsenek ilyen vetélytársak és kétlem, hogy egy nőnek komoly szándékai lennének felém, ha közben más döntögeti.


Szóval én azt mondom, hogyha már szex van akkor ne randizgass mással, mert nagyon kevesen fogják elnézni.

2020. máj. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is komolyat keresek, aminek pont az a lényege, hogy ne feküdjél le vele első randin csak azért, mert rád nézett, hanem azt válaszd, akivel a leginkább működőképesnek tűnik a dolog hosszútávon is. Ehhez viszont még kell ismerni kicsit mindenkit (még szex előtt, azt nyilván azzal kellene, akivel el akarom kezdeni a kapcsolatot), mert nem lesz senki homlokára írva, hogy mennyire vagyunk kompatibilisek.
2020. máj. 9. 08:18
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Onnantól, hogy nem utasítottad el egyértelműen egy kivételével mindet.
2020. máj. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Az lenne a korrekt ha már van olyan akivel írsz vagy találkozol, akkor utána már csak rá koncentrálj ne 10 felé. Mert a srác úgyis rájön hogy nem figyelsz rá, kimért vagy, mert ugye több van képben. Ne akarj kellemetlenséget magadnak. Legyen elég az az egy srác.
2020. máj. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nincs senkinek a homlokára írva elsō randin, hogy mennyire vagytok kompatibilisek.. De az ismerkedés legelején ezt simán ki lehet szūrni, nem olyan bonyolult. Van akinél már elsō randin is kiderül, hogy nem érdemes vele másodikat szervezni.

Ha több jelölted van, akit a randi során “kompatibilisnek” ítéltél, akkor kiválasztod ebbōl a legjobbat. “Legjobb” alatt nem azt értem, hogy a legnépszerūbb srác, vagy a legjobb képūbb, hanem azt, akivel a legjobban érzed magad, minden passzol, jó a hozzáállása a kapcsolathoz, komolyan érdeklōdik irántad, jól egyeztek,s a vonzalom is meg van, stb.

2020. máj. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%

Volt egy társkeresős időszakom. Életem legkínosabb "együttlétét" éltem át egy pasival. Előtte sajnos nem vettem figyelembe ,hogy nincs kémia. Gondoltam mivel szimpatikus, tudunk beszélgetni nem lesz baj.

Szóval nem került sor az együttlétre mert ÉN olyan voltam mint egy fadarab. /Pedig tudok őrülten szenvedélyes lenni./ Nem találtam vonzónak. Nem volt jó az érintése. Megcsókolt, az sem. Orális szexet szeretett volna,

ránéztem (piros volt neki) hát inkább meghaltam volna minthogy.....Az lett a vége, hogy beolvasott nekem. /Jogosan!/ Aztán megmutatta a barátnője képét. Merthogy nem volt ám szingli, ahogy állította. Hogy nézzem, az a nő mindent megtesz neki. /csak hát egy kis változatosságot is akart volna./

Mi van ha a Kérdező 5 jelöltből kiválaszt egyet, hogy becsületesnek tűnjön, aztán hasonló történetben lesz része mint nekem?

2020. máj. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6 "Mi van ha a Kérdező 5 jelöltből kiválaszt egyet, hogy becsületesnek tűnjön, aztán hasonló történetben lesz része mint nekem?"


Mégis mi lenne. Kidobja és kezd mással.


Ez ilyen játék. Ha nem akarsz veszíteni, akkor ne kezdd el a játékot.

2020. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha már 1-2 randin ,túl vagy valakivel, akkor ott már kialakulhat bened egy kép, hogy érdems-e folytatni vele a dolgot. De egy idő után már választanod kell közülük
2020. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És jobb minnél előbb választani, mert előbb-utóbb rájönnek majd
2020. máj. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Beszélgetni egyszerre többel is beszélgetnék.


Első randira elmennék úgy, hogy még mindig beszélgetek mással, sőt úgy is, hogy mással is van betervezve első randim a napokban. (Az első "randit" nem is nevezném randinak, inkább csak találkozó, nem túl szép kifejezéssel egymás "lecsekkolása". Mert aki írásban szimpatikus volt, az élőben még nem biztos, hogy vonzó, akár teljesen kiábrándító is lehet (hang, beszédstílus, mimika, testbeszéd, illat stb.). Randizni azzal szoktunk, akihez MÁR vonzódunk, az első találkozás előtt pedig ez egyszerűen információ hiányában nem lehetséges. Ha mégis van vonzalom írásban, annak nincs elegendő alapja, rosszabb esetben eleve csak illúzió.)


Második randira készülve még talán beszélgetnék mással, de találkozót már nem terveznék senkivel.

Ha a második randi után úgy érzem, kölcsönösen komoly szándékaink vannak egymással, és megvan köztünk az a különlegesen vibráló, romantikus vonzalom, amit szikrának neveznek, akkor a randi után leépítem a beszélgetőpartnereket, mert az számomra már egy kapcsolat kezdete. (Vagyis ha a következő pár hétben is minden jól alakul, és együtt leszünk, akkor visszamenőlegesen innentől nyilvánítanám kapcsolatnak a dolgot. Ha viszont eltűnik, vagy rövid úton kiábrándul valamelyikünk, akkor sztornó, nem kapcsolat volt, csak befuccsolt próbálkozás.)


Ugyanezt teljesen korrekt eljárásnak tartom a másik féltől is. Nyilván az én esetemben első randin nincs szex, de valószínűleg még a másodikon sem. Szóval nem a szexhez igazítva húzom meg a határt.


Másrészt viszont el tudok képzelni olyat is, akivel nagyon jól érezzük magunkat, és van valami vonzalom is, mégis több randira van szükségünk, hogy el tudjuk dönteni, ez mély vonzalom-e, vagy csak kicsit túltolt, inkább baráti jellegű szimpátia. Ilyen esetben talán akár 3-4 randit is úgy kezelnék, mint az elsőt. Szóval partnerfüggő is.


Amúgy szerintem ha valaki komoly kapcsolatban gondolkozik, és úgy érzi, valószínűleg a másik is, de még nem lett köztük burkoltan sem kimondva, hogy mostantól nem ismerkednek mással, az nyugodtan rákérdezhet erre, ha elérkezettnek látja az időt. Persze nem számonkérően, és lehetőleg nem is ítélkezik, ha őszinte, de nem az ízlése szerinti választ kap. Nem vagyunk egyformák, és ha a másik számára nincs abban semmi, hogy mondjuk az ötödik randiig még beszélget, akkor is jobb ezt tisztázni, nehogy utólag bárki úgy érezze, hogy átverték.

2020. máj. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!