Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ház, és jogsi, gyerek nélkül,3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Ház, és jogsi, gyerek nélkül,34 évesen már lehetetlen egy barátnő?

Figyelt kérdés

Jól gondolom ha ezek nincsennek meg akkor egy nő se akar velem kapcsolatot?


Magyarul: nekem már végem mint a botnak?


2020. máj. 9. 23:03
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Például ha ezt megtudják, vagy levágják, azt fogják gondolni hogy 'ennek se gyerek, se jogsi se háza, ezzel biztos nem stimmel valami' és vesznek pasi szába? Én ezt tapasztalom. De akkor már nekem annyi?
2020. máj. 9. 23:07
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Normális nők között kellene forognod.

Nem mindenki ül a készbe, sokan együtt teremtik

meg a lakást, kocsit, vagy építenek házat.


Ne ezen agyalj, hanem barátkozz, ismerkedj, ne görcsösen, hanem természetesen, lazán, aztán bármi lehet.

2020. máj. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

Hazon hazat ertesz, vagy hogy lakasod nincs?

Amig nem a szuleiddel elsz, gusztusos lakast tudsz berelni, nokent nem latnek problemat.

2020. máj. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Jogsit még leteheted, nem a jövőbeni barátnő miatt, hanem mert egy jó hasznos dolog.

Sok lánynak nem szimpi ha otthon él a férfi a szülőkkel. De el lehet menni albiba.

Az meg hogy van gyerek általában inkább probléma szokott lenni. Úgyhogy az miatt ne bánkódj, majd lesz. :)

Én párom is otthon élt amikor összejöttünk majd 30 évesen. Nem is ezzel volt problémám, hanem hogy nem tud megfőzni egy teát, nem tud elindítani egy mosást stb. Nagyon anyuci pici fia volt. Dehát szerencsére hamar átköltözött hozzám, aztán "tanítgathattam". Mert ez az önállótlanság nagyon zavart.

Gyereke nem volt, nem is bánom. Lesz most közös. :)

Nem vagy semmivel elkésve.

2020. máj. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

De miért probléma ha velük élek ? Nem egy kenyéren, nagy ház nem a nyakukon vagyok, így is gáz? Olcsóbb mint albérlet.


Amúgy egy csaj oltott le ezzel, hogy,se házam se jogsi. 'egy rohadt jogsid nincs ki akarna veled egy kapcsolatot meg a szüleidnél laksz' nagyon felidegelt mert nem tudtja az én éltetem és letiltottan, és valahol tudtam hogy igaza van de én már ezekért külzdöttem de nem jött össze sajnos, és valóba úgy érzem hogy ezek miatt nincs és nem is lesz.

Hiába

2020. máj. 9. 23:23
 6/39 A kérdező kommentje:

4.


Szerencsés pasid van.

2020. máj. 9. 23:25
 7/39 anonim ***** válasza:
Persze. Ha nincs gyereke, már nem is kell. :D:D
2020. máj. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Hát én és egyik gyerekes nőnek se kellettem eddig. Pedig nincs gyerekem
2020. máj. 10. 00:52
 9/39 anonim ***** válasza:
Hasonló gondolataim támadtak mint #4-nek. 34 évesen jó ha már nem otthon élsz a szüleiddel, hanem külön, akár albérletben is. Sok lánynak nem feltétel a jogsi, pl nekem sem, mivel nekem sincs. Ugyanúgy a saját ház se feltétel, mert úgy gondolom ha komolyabb lesz a dolog, házasság után együtt lehet házat építeni, venni. Nyilván az szerencsés ha valakinek van saját, mert egy esetleges válás után tud hova menni, de ez azért valljuk be, ritka, mármint hogy huszonévesen már valakinek van saját. Normális felfogású lányok között kellene keresgélned, és akkor nem lennének ekkora feltételek, elvárások. Leírtam már itt párszor, bár többségében nem hisznek nekem, pedig nincs okom hazudni. A férjem most 34 éves. Nincs jogsija, nem is lesz. Jelenleg albérletben élünk, most nézegetünk házakat. Némi megtakarításon kívül semmilyen se, volt amikor összejöttünk (ahogy nekem sem), mégis együtt vagyunk már több éve. Semmilyen tárgyi vagy anyagi dolgot nem vártam el.
2020. máj. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Értem én. Biztos vannak olyan nők akik nek ez nem számít. De ha még nem is nézek ki jól? Akkor már nekem tényleg végem. Nem nézek ki olyan jól küldőleg se pedig adok magamra jó cuccokba járok amik rám passzolnak tényleg mindent megteszek hogy jól nézek ki. De még senkinek nem tetszettem. Mondjuk 34 évesen már nem csoda hogy nem nézek ki jól. Szerintem annyi.
2020. máj. 10. 01:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!