Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még olyan fiatal nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan fiatal nők akik képesek intellektuális, vagy egyéb belső értékhez vonzódni a külsőt kevésbé figyelembe véve?

Figyelt kérdés

A testalkatom nem valami magas, nem vagyok túl jóképű sem. Izmokat sem növesztettem az évek alatt. Viszont magas az iq-m, sokat olvasok és önkénteskedem. Ez szép és jó is így számomra, azonban lassan kezdem azt gondolni, hogy semmit sem érek ezekkel a nőknél, ugyan is a legtöbb amit 29 év alatt elértem, az néhány lány barát. Egyre jobban azt látom, hogy ők is csak azért tartanak, hogy megoldjam a problémáikat. Természetesen megkapom mindig, hogy majd megtalálom az igazit és hogy szuper jó fej és aranyos vagyok, csak várnom kell. Ezt hallgatom 12 éves korom óta, amikor megpróbáltam egy szülinapi bulin összejönni egy lánnyal.


Ezzel szemben ott vannak azok a srácok, akik jól néznek ki és magasak. Életükben nem olvastak egy könyvet, még az egyetemen sem, ellenben a mobiljukat babrálják egész nap. A gyúráson és a hülye internetről összehordott hülyeségeken kívül semmi másról nem lehet velük beszélni.

A nők pedig mindegy, hogy néznek ki, ugyan ez. Beszélgetni alig lehet velük, csak arra figyelnek aki tetszik nekik. Mosolyognak üres tekintettel - melyre rá van írva hogy "dugj meg". Ha velem beszélgetnek akkor az telefonjukat bújják közben általában.


Tényleg ez kell a fiatal nőknek manapság ?

Mert az hagyján, hogy ez nagyon felszínes, de ráadásul nagyon elkeserítő is...



2017. nov. 1. 17:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Rinya fight... Round 2. NOW!
2017. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Vannak kivételek. Szivesen beszélgetnék ilyen lányokkal, szigorúan barátkozás céljából.

22F

2017. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%

Ilyen formájában nem léteznek.

"szuper jó fej és aranyos vagyok" itt a probléma, mert nem tudják meglátni a férfit benned, hanem csak a barátot/segédet.

Meg ami fontos, hogy a női vonzalom nem attól függ, hogy ki mennyire olvas könyveket, mennyire okos,

vagy mennyire kondizik, hanem hogy mennyire tudják előadni magukat, magabiztosan, férfiasan, úgy hogy a stílusukkal levegyék a lányt a lábáról. És nem azért a "rosszfiúk" meg az "alfahímek" kellenek a lányoknak, mert felszínesek, hanem genetikailag így van kódolva, hogy talpraesett, férfiasabb "hímek" iránt éreznek vonzalmat.

2017. nov. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem zárja ki az egyik a másikat. Nekem a belső és a külső értékek is ugyanolyan fontosak.
2017. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem csak ez a két férfitípus létezik, ahogyan a nők sem mind egyformák.

Az én párom jóképű, emellé intelligens, egyetemet végzett, mindenről lehet vele beszélgetni.

A hátrányos külsejű embereknek nem mindig főnyeremény a jelleme, és a szépek sem buták és felszínesek. Le lehetne már szokni erről az általánosításról, mindkét nem esetén

2017. nov. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

# 3:


És erről én tehetek ?

A nőknél sokkal kevesebbet számít a külső mint a férfiaknál, amit röhejes kijelenteni, de ez az igazság.


Egy nő lehet szinte bármilyen ronda, valaki úgyis lesz aki elfogadja olyannak amilyen...

Férfiként, ha nem vagy 180 magas legalább és nincs jó arcod meg droidhadseregre igazított stílusod akkor abban a helyzetben van az ember, amiben én.

2017. nov. 1. 17:59
 7/18 anonim ***** válasza:
Engem nagyon vonz az intelligencia és a humor. Az előző barátom külsőre nem volt jó pasi, mindenki nagyon rondának tartotta, ki voltak akadva egy csomóan, hogy én "jó nő" létemre, hogy jöhettem össze vele, viszont OTDK-t nyert, és Pro Scientia aranyérmet. Ez az intelligencia annyira vonzóvá tette számomra, hogy másfél éves kapcsolat lett belőle.
2017. nov. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Biztos van, akinek ilyen az értékrendje. Nekem is alapvetően a belső a kincs, az emberség és a magas intellektus párosítása egy személyben. Viszont szexuálisan vonzódni nem tudok bárkihez, mert ember vagyok, evolúciósan félig állat, mint bárki. Ez a kiértékelés meg sosem lesz teljesen az én akaratom alatt, és nem tudok leengedni minden elvárásból, mert van, ahonnan nem működik az, ami egy férfi és egy nő között kellene, hogy működjön.


Nem hiszem, hogy lehet azért hibáztatni valakit, mert nem érez valaki iránt vonzalmat. Nem tehet róla. És mivel alapvetően nem arra lettünk beállítva, hogy társat keressünk (tudom, ezen sokan felszisszennek majd), hanem rátermett utód gyártására, alapjáraton a fizikai test lesz az elsődleges vonzalomforrás. Más az, hogy korábbi tapasztalatok meg a józan ész és a jövőre való gondolás miatt nem állok le egy műveletlen emberrel, vagy akivel nem érzem a sorsközösséget valamilyen szinten...


Egyébként annyit tennék hozzá, hogy az ember külsővel és belsővel ember. Együtt. Ha valaki belsőre kitesz magáért, de nem igyekszik a külsejével, az ugyanúgy illúzióromboló, mint fordítva. Csak amíg a szép, de buta/üres ember a testi vágyak kielégítésére szolgál legfeljebb, addig a művelt, de igénytelen(mert szerintem ronda nincs, legalábbis eddig nem láttam olyat, akihez azért nem tudtam vonzódni, amilyennek született) emberrel remekül lehet cseverészni, és a szociális igényeket elégíti ki. A partner meg mindkettőt, ideális esetben. Nekem is szar volt ezt belátni, mert sokáig minimálisan figyeltem a külsőmre, de mióta lejárok edzeni, figyelek a bőrömre, hajamra, megtanultam igényesen sminkelni, másképp élek és másképp ápolom magam, és ez az életem része lett, jobban szemet szúr, ha valaki a másik nemben alap dolgokat sem tesz meg a jobb külső érdekében.


És nem akarlak megbántani, de az még társaságnak sem feltétlen jó, aki a saját lustasága vagy hibája miatt a társadalmat hibáztatja. Nem magas intellektusra vall az, ha valaki nem látja tisztán, mi az ő felelőssége, és mi az, amit ő tehet ebben a helyzetben, és ami rajta múlik... Számomra elég elvakult dolog az embereket kollektíven felszínesnek nevezni, anélkül, hogy valaki kicsit félretenné az egóját, és racionális dolgokban keresné a választ, mint evolúció, pszichológia, szociológia...

2017. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

De az élet nem vagy-vagy. Intelligensen leírsz olyat, hogy "nem növesztettem izmokat". Nem, azért meg kell dolgozni.


Lehet, hogy olvasol könyveket, de lenéző vagy, általánosító - ezek baromi lehúzó dolgok.

2017. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

1) az intelligencia önmagában kevés a vonzalomhoz, mondhatjuk, hogy szükséges, de nem elégséges feltétel. Lehet nagyobb súlya, mint a külsőnek, de a szexuális vonzalmat nem tudja kiváltani.


2) egyéb belső értékek:

"Ezzel szemben ott vannak azok a srácok, akik jól néznek ki és magasak. Életükben nem olvastak egy könyvet, még az egyetemen sem, ellenben a mobiljukat babrálják egész nap. A gyúráson és a hülye internetről összehordott hülyeségeken kívül semmi másról nem lehet velük beszélni."


Az ilyen ostoba általánosítás inkább irigységet sugall, nagyon nem szimpatikus.


Magasságod adott, ez az egy amivel nem tudsz mit kezdeni. Azonban nagyon sok alacsony férfi él még a bolygón párkapcsolatban. Nem ez a probléma.

Izomzatban tudnál fejlődni és ez csak tőled függ.


A valódi probléma az önbizalomhiányod, ez a nőknek nagyon, de nagyon nem vonzó tulajdonság.


Kezdj el edzeni, sportolni valamit, az tartást és önbizalmat fog adni, utána jobban fog menni a csajozás.

2017. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!