Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolkodom rosszul?

Figyelt kérdés

Mindenki csak azt akarja hogy minél több ellenkező neműnek jöjjön be, előnyös kinézetet, menő viselkedést "alkalmaz".

De én ezt nem értem mert miért nem csak egy valakit keres, miért az a célja sok embernek hogy sok mindenkinek jöjjön be?

Én komoly kapcsolatot keresek, és nem az a célom hogy sok lánynak jöjjek be, hanem az hogy egynek akivel szerethetjük egymást.

De a lányok többsége olyan hogy sok fiúnak tetszen, de nekem ez taszító, én nem akarok ilyen felszínes, megjátszós kapcsolatot, mert ezek a kapcsolatok addig tartanak amíg tud a másik "újat mutatni", utána keres mást az egyik fél. Meg az ilyen lányokhoz én kevésnek érzem magam, komoly gondolkodásúnak tartom magam, és nekem az ilyen kapcsolat nem menne.

De még sosem volt barátnőm ezért nehezen tudom elképzelni ezt az egész kapcsolatos dolgot. De én tényleg csak hosszú távú, komoly kapcsolatot szeretnék ahol nem azok a fontosak ahol azok a fontosak amiket írtam.

Szerintetek rosszul gondolkodom? Vannak még ilyen lányok?


2020. máj. 10. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyvalakinek kell tetszened, saját magadnak.


A társadalom többi tagjának pedig érdemes tetszened, mert társas lényként fontosak az emberi kapcsolatok. A többi ember pedig a vonzó külsőhöz szimpatikus személyiséget társít, akaratlanul is. Ez egy hazugság tehát, de az ember így ismerkedik.

2020. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki akar mindenkinek tetszeni. De ezzel sincs hiba ha így van. Gondolj bele,hogy hány nő/pasi az aki rögtön elsőre megtalálja a nagy szerelmet?És nem is kell,hogy így legyen. Egy nőnek alapvető igénye,hogy csinos legyen. Magának,hogy jól érezze magát, a körülötte élőknek, a munkatársaknak,a barátnőknek, a pasiknak. Mindenkinek jól esik ha megdícsérik, nincs ezzel baj.


Attól,hogy egy lány csinos, még nem azt jelenti,hogy a világ összes pasijának tetszeni akar. Ha megismerkedsz valakivel majd meglátod,hogy legfőképp" az fog számítani,hogy Neked tetszen.

2020. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert több esélyed van egyvalakivel kölcsönösen tetszeni egymásnak, ha 1000ből 900 embernek tetszel, mintha ezerből 10-nek. Utóbbi esetben lehet, hogy sosem találkozol azzal a tízzel.
2020. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Te úgy képzeled a párkeresést, hogy kinézel valakit, te leszel a párom örökre, mondd meg, hogy hogy tetszenék? Nagyon tévúton vagy. Magad miatt legyél igényes, ha harmonikus a külsőd az magabiztosságot feltételez, akkor kevesebb a valószínűsége, hogy elutasítanak, de ez még messze nem a siker receptje.
2020. máj. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!