Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves vagyok, és eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves vagyok, és eddig nemhogy barátnőm nem volt, de még soha nem randiztam senkivel. Úgy érzem, nem kellek a nőknek... Ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
2020. máj. 12. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem gáz egyáltalán. És tévedsz. Egy valaki mindenki számára van, aki nagyon tudná szeretni és megbecsülni. Számodra is. Várj türelmesen és biztosan elfog jönni az életedbe :)
2020. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz hogy szeretnél de semmit nem teszel érte.
2020. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, én sem kellek senkinek és nem tartom gáznak. :D
2020. máj. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

"Egy valaki mindenki számára van, aki nagyon tudná szeretni és megbecsülni. Számodra is. Várj türelmesen és biztosan elfog jönni az életedbe :)"


LOL...

2020. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mai világban nincs megszabva, hogy ki mikor alakít ki komoly kapcsolatot. Egyre inkább fellazulnak a társadalmi elvárások. Itt szerintem az a kérdés, hogy frusztrál-e téged. Mert ha nem, akkor éld tovább az életed aztán majd lesz valami alapon eljön a te időd is.

De ha zavar, akkor kezdj el ismerkedni, mert minél később kezded el, annál jobban kitolódik az az idő hogy komoly kapcsolatot alakíts ki. Én 25 évesen kezdtem el randizni, ismerkedni, amíg a velem egykorú ismerőseim már túl voltak több komoly kapcsolaton is. Kicsit bánom hogy nem vágtam bele előbb, de lehet hogy én is későn érő típus vagyok, ki tudja.

Szóval szerintem ha párkapcsolatot szeretnél, akkor kezdj el ismerkedni, tapasztalatokat gyűjteni,mert 100-ból 1 ember az, akinek elsőre sikerül. Nem feltétlenül kell elsőre kapcsolatot alakítani, hanem megtapasztalni, hogy egyáltalán milyen a másikkal az ágyban.


Illetve ezen a téren is ugyanúgy meg kell élni a sikereket, kudarcokat, különben még 50 évesen is írhatsz ki ilyen jellegű kérdéseket. Szóval vágj bele. 😉


30/n

2020. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem sürgetni akarlak de jön még a csomó lépcső.... randik nuku eredmény... randi plusz ajándék de nuku eredmény .... az idő meg a pénz pedig fogy
2020. máj. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Honnan tudja bárki is ,hogy nem tesz érte semmit sem, és hogy nem próbálkozik?

Nem tudom ,hogy gáz e én 19 voltam az első csókomnál és páromnál.

Elvileg nem gáz. Sosem lehet tudni ki és miért nem randizott akármi lehet a háttere!

Nagyon nehéz ismerkedni, nagyon sok helyen nincsen szórakozóhely.

Én randiztam társkeresőkből, igazi csalódások voltak.

Hosszabb kapcsolatom 2 volt , velük élőben találkoztam , és a Feleségemet is élőben ismertem és láttam meg először.

37/f

2020. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég gáz. Más harminc évesen már el is vált 2 gyerekkel, nagyon kitolódtak manapság az életkorok. Azon kívül ha 30 éves korodig semmi nem jött össze, akkor gondolkodj el azon, hogy mit csinálhattál rosszul. Már a fél életed elment! Hamarosan a másik fele is el fog!
2020. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem el sem tudjuk képzelni ,hogy hányan lehetnek ugyanebben a helyzetben! 35 és 40 évesről is halottam már előbbi nő utóbbi férfi.
2020. máj. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!