Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30 éves betanított gyári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves betanított gyári munkásnak van esélye a lányoknál úgy, hogy munkásszállón él?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 24. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Esélye van, de sok nő nem szeretne egy fickót beköltöztetni magához.
2020. ápr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Mégis mit akar lányoktól? Tán pedofil? Inkább a nőkkel foglalkozzon!
2020. ápr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem akkor se, ha lenne lakása. A szegénység nem tolerálható. És nem azért, mert a nők pénzmániásak lennének, hanem mert a szegénység mindent elemészt, ha szegénységben élsz, egyre csak lejjebb csúszol és egyre depressziósabb leszel, végül vagy beleőrülsz vagy belehalsz. Nem véletlenül alkoholista a legtöbb munkás (bár amelyik alkesz az alapból is bunkó volt).


Ha pedig nem vagy italozós fajta, akkor is tönkretesz a szegénység. Gyomorfekély, álmatlanság, depresszió, ez csak néhány kötelező elem. De utálom az életem, pedig nekem van "lakásom", még ha nem is az én nevemen van, és nem élek illúziókban, mint te.

2020. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert ha elköltözöl egy albérletbe mondjuk,akkor gondolod,hogy hipp hopp és csak úgy maguktól mennek majd hozzád a jobbnál jobb nők? Gondold át.... szerintem csajozni sem mersz,mert megmagyarázod magadnak,hogy úgy sem jön össze semmi.
2020. ápr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4


Miért, összejönne? Legyünk realisták. És nem azért, mert a "nők gonoszak", hanem mert simán csak nincs valószínűsége, ez nem így szokott működni.

2020. ápr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
30 évesen már középkorú kecske van, illetve volna egy frankó kis lakást eddigre összehozni, legalábbis 10 per 9 ismerősömnek 18-25 milliós lakása van, hitelmentesen.
2020. ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#6


Legalábbis azt mondják, hogy hitelmentes :D


Illetve az örökölt lakás ebben a szituációban nem érvényes. Márpedig a többségnek az van, kivétel gyakorikérdések ahol mindenki egymilliárdot kaszál naponta. (Aha, persze).

2020. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha reálisan nézzük a dolgokat,tulajdonképpen nincs.
2020. ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha a hasonló körülmények között élő, lelakottabb, korodbeli nők is szóbajöhetnek, akkor egy kevés van, ha csak a 20éves, min. "átlagos" (azaz sminkeletlen modell / csak azért van leátlagosozva, mert nincs virsliszája, meg "tök mindegy, mitől szép, legyen szép, de nekem ne kelljen rá költenem"), vékony szépségek, akkor nincs.
2020. ápr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy így néz ki [link] és remek személyisége van, ebben az esetben természetesen van.

Ami valószínűbb, hogy átlagos külsője van átlagos személyiséggel, akkor már elég kevés.

Ha átlagos külsője van és nagyon jó személyisége, akkor pár nő összejöhet.

Hát mindkettő átlag alatti, akkor F

2020. ápr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!