Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Többször olvasom itt nőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MikeXxX kérdése:

Többször olvasom itt nőknél és férfiaknál egyaránt hogy nem találnak párt de itt nem keresnének, mitől másabb egy társkeresőn képet és eszmét cserélni mint itt:D?

Figyelt kérdés

2016. febr. 20. 14:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Ez is a "kollektív tudás" része lehet, amiket sokan csak kötelezően hajtogatnak, de kevesen gondolnak bele valójában.
2016. febr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet szívesebben ismerkednek élőben.
2016. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én alapból zárom ki az internetes ismerkedést. Százból száz zsákbamacska.
2016. febr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért, te inkább itt ismerkednél??:D
2016. febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%

Én leginkább azért, mert társkeresőn sem vagyok fent. Nem ismerkedek neten keresztül, főleg mert utálom az társkeresési célból létrejövő ismerkedést.


Kollégákkal, baráti társaságokkal egyébként is jön az ismerkedés magától. Aztán ha idővel megkedveljük egymást és megvan a vonzalom, akkor jöhet a randi és a szex. Általában először a szex.


Szóval nem szeretem a "kényszer" ismerkedést.

2016. febr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ott engem keresnek meg, és nem kell minden egyes adatot milliószor leírni. hány éves, melyik város...
2016. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ott se teged keresnek meg, hanem egy kulsot aki bejon nekik.
2016. febr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#4 miért? Mi a különbség az itt meg az utca vagy a társkereső oldal között?
2016. febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nos ahogy én látom ez is egy lehetőség de ha valaki nem él a lehetőségekkel az ne is sírjon hogy nem talált senkit nekem ez a véleményem erről!
2016. febr. 20. 15:45
 10/14 anonim ***** válasza:

7,


nincs fenn kép rólam.

2016. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!