Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/férfiak, ha egy nő azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, ha egy nő azt mondjátok, hogy nem kerestek komoly kapcsolatot, akkor tényleg nem kerestek vagy csak az adott nővel van valami probléma?

Figyelt kérdés
2020. márc. 22. 23:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*ha egy nőnek
2020. márc. 22. 23:15
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
nem hiányzik egy kapcsolat :D anélkül néha jobban megvagyunk, de legalább őszinte, h egy éjszakás belefér
2020. márc. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem szoktam játszmázni és kínosan őszinte vagyok. Ha azt mondom, úgy is van.
2020. márc. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem lenne gáz a csaj, járnatok vele! Kis nyomik...
2020. márc. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Azt jelenti NÁLAM h szexre megfelelőnek érzem magam mellé, de a változás jogát mindig fenntartom arra h több legyen belőle ha egyértelműen mindketten érezzük h szexnél bizony ebben több van.
2020. márc. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Erre nem fognak őszintén válaszolni. Nem azért, mert hazudnak, hanem mert az ember (nők is) egészen addig úgy érzi és el is hiszi magáról, hogy nem keres komoly kapcsolatot, amíg meg nem találja azt, akibe beleszeret. Tehát kíméletesen azt állítják, hogy most nem vagyok kész komoly kapcsolatra, még nem akarok megállapodni, blablabla...és talán el is hiszik, hogy ez így van és semmi köze a másikhoz. Aztán jön valaki, aki megmozgat bennük valamit az előzőekkel ellentétben és hirtelen mégis komoly kapcsolatra vágynak.

Persze olyan is van, hogy ha valaki nincs túl valakin, akkor egy ideig azt se veszi észre, akibe lehet, hogy 10 év múlva 5 perc alatt beleszeretne. Nem olyan egyszerű az élet.

2020. márc. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Ha azt mondom, akkor úgy is van.

Ha a nővel van problémám, akkor azt mondom neki, hogy nem az esetem.

2020. márc. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Na, a sok kib_szott őszinte, énmegmondomnekikeményen nethuszár. :D Abszolút hihető... :D

Komolyan csak nekem tűnik fel az a gigászi paradoxon, hogy 10-ből ember őszintének vallja magát, holott 10-ből 9 van átb_szva? :D

2020. márc. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Attól nyolcas, hogy nyomikkal vagy körülvéve, még nem jelenti azt, hogy mindenki más is az. Ennyi.
2020. márc. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jajaja, csak te, meg pár haverod a gerinces. :D Szintén hihető. :D
2020. márc. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!