Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismerkedtem egy fiúval úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leiyla kérdése:

Megismerkedtem egy fiúval úgy két és fél hónapja egy társkereső oldalon.Miután találkoztunk közölte hogy tetszem neki és szimpatikus vagyok számára de adjak le tíz kilót mert egyáltalán nem elönyös?

Figyelt kérdés
A mai napig tartjuk a kapcsolatot és beszélünk.Igazából csak ez választ el bennünket úgy gondolom.A probléma az hogy az elején megindult a fogyás de most stagnálok már egy ideje.Mi a véleményetek a történetről és mit javasoltok a fogyással kapcsolatban hogy újra meginduljon?30/nő

2020. máj. 13. 21:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik pasit .
2020. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Elmondta mit szeretne, tiéd a döntés.
2020. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

Becsüld meg az őszinteségét. Az már rajtad áll, hogy lefogsz-e vagy sem, de ha igen, akkor ne őérte tedd.

Fogyásról van itt GYIK-en külön kategória. Én annyit ajánlok, hogy fogyókúra helyett egy tartható diétát keressél. Lassabb a hatás, de maradandó.


F

2020. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Te figyi, en nem ismerlek de 10 kilo ide vagy oda, szerintem tokeletes vagy :)


Ne mas miatt fogyj le hanem magad miatt. De csak ha ugy erzed, hogy zavar a sulyod. Lehet mondjuk ez egy jo motivacio...



Ha megfelelsz magadnak akkor hidd el, millio egy pasi szeretne veled lenni akiknek ez nem gond

2020. máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Oké, leadsz 10 kilót.

És mi lesz, ha valami okból - nem feltétlenül önhibádból - ismét visszahízod? Fogja magát, és lelép?

Én azt mondom, nem érdemes olyannal kezdeni, aki nem téged szeret, hanem azt, akivé szeretne alakítani.

2020. máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem találni fogsz te olyat is aki azzal a plusz 10 kilóval is elfogad és szeret. Persze ha fogyni akarsz tedd meg. De én a helyedbe elküldtem volna a bús pi**ába
2020. máj. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Keress más pasit. Ne mások miatt akarj fogyni hanem magad miatt. Tegyük fel lefogysz a kedvéért, akkor ki fog találni valami mást, pl hogy festesd be a hajad feketére, mert a szőke nem előnyös, vagy akármi. Azt is megteszed neki? Az ilyen idióta kontrollmániás barmot még az elején le kell építeni, nem még kapcsolatot tartani vele azok után is hogy ezt a fejedhez vágta.
2020. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Lachesys ***** válasza:
80%
nekem ez eleg paradox. most vagy tetszik valaki 10 kilo ide vagy oda, vagy nem. lehet h te nem az a fajta sheggesmelles csaj vagy akin jol mutat a plusz, de akkor nem tetszel neki; ne vki mas miatt fogyj le..
2020. máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

Ha alacsony nőről van szó 10 kg nem kevés, vannak olyan férfiak akinek nem tetszik ha egy fiatal nő elhanyagolja magát. Mindenkinek más a gyengéje, valakinek magasság, pénz vagy humor a fontos, másnak az, hogy egészségesen éljen. Ettől függetlenül nem semmi a srác, hogy így udvarol...


Kedves kérdező, ha így érzed jól magad ahogy vagy, ne fogyj le, csakis akkor, ha te is azt szeretnéd!

2020. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Kedves Leiyla!


Önmagadért nem lehet szeretni?

Vajon miért kéne megfelelned bárkinek is?


[link]


Szerintem van Akinek pont megfelelsz úgy ahogy vagy, és hidd el jó oka van rá!!!

2020. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!