Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismerkedtem a neten egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem a neten egy lánnyal, de kiderült, hogy különleges, szerintetek most mi legyen?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem a neten egy társkeresőn egy lánnyal, nagyon jól elbeszélgettünk, kiderült, hogy sok közös témánk van és sok közös van bennünk, annyira jól ment minden. Elkértem a facebookját is, hogy bejelölném, ha megadja nekem. Azonnal megadta. Bejelöltem.

Most messengeren beszélgetünk, kiderült, hogy nagyon okos, informatikus programozó, programokat ír.

Minden olyan jól ment. Aztán feljöttek témába a párkapcsolatok, szex, szexualitás és elkezdett célozgatni a dologra, mondta, hogy őszinte akar lenni velem, az elején ne igazán értettem, hogy mit akar mondani. Majd elmondta, hogy ő habár lánynak néz ki, ő kicsit különlegesebb lány, még ekkor sem értettem, hogy mire céloz, majd érezve a zavarodottságomat és értetlenségemet elmondta, hogy teljesen őszinte lesz és megmondta, hogy ő transzszexuális. Ez engem meglepett, nem gondoltam volna, ő ilyen, teljesen nőként néz ki, semmit sem lehet észrevenni rajta ami a "különlegességére" terelné a gyanút, teljesen nőnek néz ki, nagyon dekoratív és csinos.

Szóval az a kérdésem, hogy gondolkodóba estem és összezavarodtam, nem tudom, hogy mit tévő legyek, hagyjam abba az ismerkedést és szakítsam meg a kapcsolatot, vagy menjek tovább?

Nagyon kedvesen magához is meghívott, hogy töltsünk együtt szabadidőt valamelyik hétvégén.

Még sosem volt dolgom ilyen lánnyal, nővel? Mit tegyek most?

31f



2018. nov. 11. 14:25
1 2 3 4 5
 1/47 Zzzz90 ***** válasza:
95%

Ezekre válaszolj magadnak:

Téged zavar ez vagy el tudod őt fogadni így is?

Szeretnél vérszerinti gyereket? (Hisz ő hiába lett nő, teherbe esni nem fog tudni.)

2018. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
29%
Lánnyal, nővel... Tehát férfivel. :D
2018. nov. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

"Téged zavar ez vagy el tudod őt fogadni így is?"


Vonz, nem tudom, hogy mi ez a vonzás, tényleges elfogadása-e a dolognak vagy csak kíváncsi gerjedelem és a kíváncsiság hajt.

Nem tudom. Mint ember nagyon jó vele beszélgetni, a közös témákról, kellemes beszélgetések folytak.

Nem tudom mi lesz ezután.

2018. nov. 11. 14:33
 4/47 anonim ***** válasza:
24%
Ez a felállás - ha belemész - meg fogja bontani az agyad.
2018. nov. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

"Ez a felállás - ha belemész - meg fogja bontani az agyad."


Elmagyarázod ezt bővebben?

2018. nov. 11. 14:36
 6/47 anonim ***** válasza:
94%
Adj neki egy esélyt, és az első randi alatt el fogod tudni dönteni, hogy ez mennyire zavar.
2018. nov. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
32%
Nem magyarázom, olvasd vissza a kérdésed. Nőről beszélsz, holott nem az.
2018. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
92%

Ezt neked kell eldönteni, nem dönthetünk helyetted.


De tényleg pár kérdés amit tisztázz magaddal:


1.El tudod-e ezt fenntartások nélkül fogadni?



2.Zavarna-e ha a szexális életetek a melegekére hasonlítana, vannak-e biszexuális irányultságaid? Ha nincs akkor ez is szülhet problémát.


3.És igen, akkor az is kérdés, hogy vérszerinti gyerekről le tudsz-e mondani?

2018. nov. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
93%
Találkozz vele, aztán meglátod!
2018. nov. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
72%

Lehet külsőre nőnek néz ki... De ehhez társítva egy mutált férfihang, és persze a bugyiban is más van, mint ami nőként várható lenne...

De találkozz vele, aztán meglátod hogyan tovább!

2018. nov. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!