Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismerkedtem egy sráccal az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy sráccal az interneten (badoo), elsőnek találkoztunk, de akkor valami történt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy társkeresőn ismerkedtem meg a sráccal, de igazából a beszélgetésünk nem olyan mintha "forrna a levegő" köztünk, nagyon baráti szerintem, legalábbis az én részemről, első találkozásnál buliba mentünk a barátaival, viszont nekem akaratom ellenére jobban megtetszett az egyik barátja, aki szintén hozott magával egy lányt, aki hamar lelépett a bulirol (koztuk sincs semmi). Ez baromi gáz helyzet szerintem.. Mit a legjobb dolog amit tehetek ebben az esetben? A barátjával ismerősök lettünk facbookon is. Dobjak rá egy üzit az estével kapcsolatban, vagy hagyjam a francba? 🙄

2019. jan. 1. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Kézenfekvő megoldás, hogy azzal folytatod, aki tetszik.
2019. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Volt ismerősöm elöször összejöttek, csajjal, vagyis 1-2 randija volt vele, aztán végül annak a testvérével lett szerelmes és lett egy több éves kapcsolat. Szerintem nyugodtan dobja rá egy üzit.
2019. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Én a helyedben simán írnék neki, nem olyan bensőséges még a viszonyod a sráccal, hogy ezt ne tedd meg.
2019. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2019. jan. 1. 18:32
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Hát, akkor lehet inkább hagyni kellene mindkettőjüket. Azért egy barátságot tönkretenni nem szép dolog. Meg lehet, hogy ha tetszenél is neki, nem menne bele. Vagyis nekem biztos nem kellene olyan lány, akit egy jó barátom szemelt ki magának, tisztelem őt ennyire
2019. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Gáz-gáz, de ez az élet rendje. Sosem úgy szokott alakulni, hogy keressük a szerelmet. Persze meg kell adni a lehetőséget, hogy minél több embert ismerjünk meg, de a szerelmet azt mindig találjuk. Egyik leggyakoribb eset az, hogy egy ismerősünkön keresztül lesz meg a nagy Ő! 🙂
2019. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5/6 Teljesen igazad van, a tetszés még nem szerelem, szóval nem vesztek semmit ha hagyom mind a kettőt, ezzel is megspórolok kellemetlen helyzeteket😂

Köszönöm a válaszokat! 😊

2019. jan. 1. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!