Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a huszonéves lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a huszonéves lányok, akik külsőre a felső 50 %-ban vannak, a társkereső honlapokon/alkalmazásokon csak a 9/10-es és a 10/10-es külsejű férfiak üzenetére válaszolnak?

Figyelt kérdés
2020. máj. 14. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Igen, ma már az átlagos nőknek is jó pasi kell, a saját szintjükön nem választanak.
2020. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lachesys ***** válasza:
77%

igen. es ha kitor a 3. vilaghaboru, vagy visszater a korona csak mar mindenki bele fog halni, illetve ugyse jöhetnek ide a kulfoldiek, akkor lesz itt a jo vilag! valamint 30 folott ugyis minden luzer hirtelen dzsordzskluniva valtozik es majd jol kinevethetik a lanyokat akik lekoppintottak oket. a kis rhibik.

kihagytam valamit? 🤔

2020. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Én a totál hétköznapi férfiaknak írtam/válaszoltam, amikor tindereztem. Közülük a többség vagy nem válaszolt, vagy egyszavas "mondatokban" kommunikált, vagy okádék helyesírása volt, vagy picsogott, hogy bezzeg a nőknek mennyivel könnyebb az ismerkedés. Lehet, hogy legközelebb inkább én is a 9-10/10-esekkel próbálkozom.
2020. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem, egy ideig teljesen átlagos kinézetű pasikkal randiztam.

Életképtelen, sóher, nagyképű volt a többség.

2020. máj. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Én csak olyanokat húztam jobbra, akik tényleg tetszettek. A külső megfog, belső megtart. Ezek az oldalak azért vannak, hogy külső alapján ítélj, és szerintem jobb valakivel nem párba állni, mint pár órás/napos beszélgetés után közölni vele hogy egyébként nem vonzódsz hozzá.
2020. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 peca1000 ***** válasza:
33%
Az átlagos csajok közül válogass, az való neked.
2020. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
milyen "szép" önigazolások, haha
2020. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!