Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól gondolom,hogy ezekben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom,hogy ezekben a nehéz időkben most főleg könnyebben kéne az embereknek barátokat,társat találni?

Figyelt kérdés
A járvány miatt sokan elvesztették a munkahelyüket sajnos.Még többen vannak nehéz helyzetben mint a járvány előtt.Viszont internet még mindig van a legtöbb háztartásban.Munkahelyet nehéz találni,viszont megbeszélni valakivel hogy a járvány után találkozunk vagy randizunk nem nehéz.Eddig is kedvesnek,segítőkésznek kellett volna lenni a többi emberrel,de most főleg.Most főleg szükségem van rá hogy beszélgessenek velem a boltban,hogy kapjak néhány jó szót idegenektől is szóban is,írásban is.Most még fontosabb lenne,hogy észrevegyenek a lányok,nők is és figyeljenek rám akkor is ha nem ismernek.

2020. máj. 14. 22:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
83%

#19

Nem tudom, nem azzal töltöm a szabadidőmet, hogy odamegyek idegenekhez, ehelyett foglalkozok azokkal, akik fontosak nekem. Tudod, inkább törődök a szeretteimmel, mint olyanokkal, akiknek a nevét sem tudom, és őszintén nem is érdekel.

Mivel nincs időm minden egyes emberre ezen a világon, ezért fontossági listát állítok, amiben te például nem vagy benne, mert megelőznek a szüleim, a testvéreim, a nagyszüleim, a barátaim, az edzőtársaim, a levelezőtársaim, a külön tanáraim, haverok és még néhányan.

Mi gátol meg abban, hogy barátokat szerezz?

2020. máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
#19 engem az nem elégít ki,Ha csak barátok,családtagok foglalkoznak velem.És ha dolgoztál kereskedelemben,tudnod kell,hogyha Te kedves vagy a vevővel,mosolyogsz,beszélgetsz vele az nagy eséllyel vissza fog menni és az az üzletnek is jót tesz.
2020. máj. 15. 11:27
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

#22

Ne miattam jöjjön vissza, hanem a termékek miatt. Nem a szórakoztatása szeretnék lenni, csak végezni a munkám. Részben ezért is hagytam ott, mert nekem nincs igényem arra, hogy néhány magányos férfi lépten-nyomon tőlem várja a megváltását.

2020. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!