Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól gondolom,hogy ezekben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom,hogy ezekben a nehéz időkben most főleg könnyebben kéne az embereknek barátokat,társat találni?

Figyelt kérdés
A járvány miatt sokan elvesztették a munkahelyüket sajnos.Még többen vannak nehéz helyzetben mint a járvány előtt.Viszont internet még mindig van a legtöbb háztartásban.Munkahelyet nehéz találni,viszont megbeszélni valakivel hogy a járvány után találkozunk vagy randizunk nem nehéz.Eddig is kedvesnek,segítőkésznek kellett volna lenni a többi emberrel,de most főleg.Most főleg szükségem van rá hogy beszélgessenek velem a boltban,hogy kapjak néhány jó szót idegenektől is szóban is,írásban is.Most még fontosabb lenne,hogy észrevegyenek a lányok,nők is és figyeljenek rám akkor is ha nem ismernek.

2020. máj. 14. 22:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
63%
Nem mosolygok emberekre, mert nem akarok idegenekkel ilyen szinten kapcsolatba sem kerulni. Nem azert, mert bajom van veluk, termeszetesen ha pl leejt valamit es nem veszi eszre, mosolyogva fogok szolni neki. De nem fogok csak ugy random mosolyoggatni emberekre.
2020. máj. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
#11 de ha bemegyek egy boltba,aki kiszolgál attól se kapok még egy mosolyt se.Az embereket semmi nem tudja a helyes irányba terelni,még egy járvány sem.Ez a véleményem.
2020. máj. 14. 23:09
 13/23 anonim ***** válasza:
69%

A járvány előtt megvoltak azok az emberek, akikkel foglalkoztam és odafigyeltem rájuk. Ez most is így van, és de, a jövőben is pont így fog menni tovább minden. Te nem voltál köztük, és ha senki másnál se, akkor inkább azon gondolkodj, mi lehet a hiba BENNED! Se a barátság, se a párkapcsolat nem jár alanyi jogon.

A boltokba meg ne mászkálj maszk nélkül, és ez az eladókra is vonatkozik. Szóval, honnan tudod, hogy mosolyognak-e?🤔

2020. máj. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

“ ,legalább szeretetben ne legyen hiány”

Kérdező, a legtöbb ember életében jelen van a szeretet valamilyen formában. Az, hogy neked nincs, az a te problémád, de ne a kasszás mosolyától várd, hogy csoda történik. Idegen emberek nem fognak szeretettel viszonyulni hozzád, dolgozd fel. Nem “jár” senkinek a szeretet alanyi jogon, ezt az ismerőseidtől, családodtól, barátaidtól kell kiérdemelni. Ha egyik sincs, annak bizonyára oka van.

2020. máj. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
#14 de viszonyuljon hozzám kedvesen, tegye jobbá a napomat,nem nehéz.Csak hát úgy látszik könnyebb közömbösek,érdektelennek lenni.
2020. máj. 15. 09:52
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

#15

Dolgoztam három hónapot pénztárosként, és nagyon hamar megtanultam, hogy egyedül vásárló férfiakra nem szabad mosolyogni. Miért? Mert rögtön azt hiszik, hogy érdekelnek engem és beszélgetést kezdeményeznek. Én ott dolgozom, nekem az az első, nem az, hogy idegeneket szórakoztassak. Ha pedig éppen nincs dolgom, akkor inkább olvasok vagy beszélek a barátaimmal, akik tényleg érdekelnek és számítanak nekem. Komolyan, volt olyan, aki a 15 perces szünetemben jött oda, mert korábban mosolyogtam neki. Állítása szerint jelzésnek vette, hogy szívesen töltenék vele több időt. Hát nem! Komolyan, azt a 15 percet miért nem lehet meghagyni nekem, hogy igyak egy kávét, beszéljek valakivel, akivel szeretnék is? Elküldtem és megkértem, hogy többet ne vegyen semmit jelzésnek, ami szimpla udvariasság lett volna.

Ha a családomat, a barátaimat, csoporttársaimat, edzőtársaimat, professzoraimat, levelezőtársaimat, és külön tanáraimat nem számítom (ez így több, mint 100 ember), még akkor is sokat segítek számomra ismeretleneknek, például hetente eljárok egy árvaházba felolvasni a kisgyerekeknek és télen is szoktam ételt osztani. Nem tudok és nem is akarok mindenki boldogságáért és lelki nyugalmáért én felelni. Nekem is van néha rossz kedvem, mégse várom el, hogy idegenek babusgassanak.

Ha neked senki nincs az életedben, akitől szeretetet és figyelmet kaphatnál, akkor valamit nagyon elrontottál, és teljes mértékben te vagy érte a felelős.

Persze, jól esik mindenkinek a kedves kiszolgálás, de nem várhatod el, hogy barátként viszonyuljanak hozzád.

22/L

2020. máj. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
De miért kéne NEKI jobbá tenni a napodat? Van a kasszásnak meg mindenkinek elég dolga, amivel foglalkozik, nem fog senki a nyomoroddal foglalkozni. Az egyetlen, akinek jobbá kéne tenni a napjaidat, az TE magad vagy.
2020. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ha már sokan elvesztették az állásukat,még nagyobb lett a szegénység,az árak az egekben vannak annyira elszálltak,legalább ezzel próbálnánk kompenzálni hogy kedvesebbek,figyelmesebbek vagyunk egymással.Most még nagyobb szüksége van az embereknek a biztatásra,Egy jó szóra mint eddig.
2020. máj. 15. 11:08
 19/23 anonim ***** válasza:
70%

#18

Honnan tudja bárki, hogy te ki vagy, mi történt veled, vagy mire van szükséged?

Hadd ne kelljen mindenkihez odamennem az időmet és a figyelmemet felkínálva. Honnan kéne tudnom, hogy vadidegeneknek mi kell? Miért nekem kéne szolgáltatnom bármit?

Ha nekem bármire szükségem van, azt olyanoktól kapom meg, akikkel kialakítottam egy kapcsolatot, és nem pityergek, hogy miért nem pátyolgatják a lelkemet idegenek.

2020. máj. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
#19 de ki az aki megharagszik rád azért,mert kedves vagy?Én szeretem ha bemegyek egy boltba,Vagy bankba,akárhová és kedvesek,meg foglalkoznak velem.
2020. máj. 15. 11:16
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!