Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól gondolom,hogy ezekben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom,hogy ezekben a nehéz időkben most főleg könnyebben kéne az embereknek barátokat,társat találni?

Figyelt kérdés
A járvány miatt sokan elvesztették a munkahelyüket sajnos.Még többen vannak nehéz helyzetben mint a járvány előtt.Viszont internet még mindig van a legtöbb háztartásban.Munkahelyet nehéz találni,viszont megbeszélni valakivel hogy a járvány után találkozunk vagy randizunk nem nehéz.Eddig is kedvesnek,segítőkésznek kellett volna lenni a többi emberrel,de most főleg.Most főleg szükségem van rá hogy beszélgessenek velem a boltban,hogy kapjak néhány jó szót idegenektől is szóban is,írásban is.Most még fontosabb lenne,hogy észrevegyenek a lányok,nők is és figyeljenek rám akkor is ha nem ismernek.

2020. máj. 14. 22:15
1 2 3
 1/23 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nem, sajnos nem gondolod jól.

Az emberek elvárásai semmit nem változtak.

2020. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
#1 Te nem gondolod azt,hogy úgy nem mehetnek tovább a dolgok,mint ahogy a járvány előtt mentek?
2020. máj. 14. 22:18
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mert azokat a válaszokat, ahol a nők problémáiról beszélnek más kérdéseknél, ugyanúgy leszavazzátok. Így nem érdemlik meg a incelek a barátnőt sajnos.
2020. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Már ne is haragudj, de borzasztó röhejes és gyerekes, hogy elvárod, hogy mindenki veled foglalkozzon, mint eg, figyelemhiányos kisfiúval.
2020. máj. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
51%

Mar megint te? Par hete az Emberek kategoriaban sirtal, hogy marpedig neked “jarnak” a baratok meg a segitseg... A legtobb embernek vannak barataik, azoknak is akiknek nem 400 haverjuk van, megvan az az 1-2 ember akivel megbeszelik a dolgaikat. Mi is ugyanugy tartjuk a kapcsolatot a baratainkkal, szemelyesen is.

Senki nem lesz szanalombol a baratod.

2020. máj. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#3 én nem szavaztam le senkit.#4 nem várom el,ez természetes kéne hogy legyen hogy az emberek figyelnek egymásra,főleg ebben a nehéz időben.Így is sok ember szenved sok mindenben hiányt,legalább szeretetben ne legyen hiány.
2020. máj. 14. 22:50
 7/23 anonim ***** válasza:
22%
Egyaltalan nincs hiany szeretetben. Elobb kellett volna gondolkodni, es most talan lenne melletted is valaki. Nem baj eseten sipakolni, hogy hee hahoo en is itt vagyok.
2020. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%

#6

Rengeteg emberre, rokonokra, barátokra, szomszédokra, csoporttársakra, kollégákra figyelek, és szerintem a többséget bőven lefoglalják az ilyen kapcsolatok, és nem azzal foglalkoznak, hogy minden egyes idegenre időt és figyelmet szánjanak.

2020. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#7 de itt nemcsak rólam van szó.Semmibe nem kerül kedvesnek lenni egy másik emberrel.Eddig is gáz volt,hogy bementem egy boltba és még egy mosolyt sem kaptam,de most főleg az.
2020. máj. 14. 22:58
 10/23 A kérdező kommentje:
#6 én nem is azt mondom,hogy minden szembejövő emberre mosolyogj az utcán,de legalább arra akivel valamilyen kapcsolatba kerülsz.
2020. máj. 14. 23:01
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!