Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlságosan számít nálam a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan számít nálam a nők külseje ez tényleg ennyire nem normális?

Figyelt kérdés

Férfiként vonzanak a vonzó nők bevallom őszintén. Nagyon számít a szépség, és erről nehezen beszélek, mert azonnal felszinesnek bélyegeznek meg, és kioktatnak, hogy nem minden a szépség, meg hogy én se vagyok adonisz. Ez betegség nálam, hogy 10 mp alatt eldöntöm, hogy kivel járnék? Van mikor egy gyönyörű nőt meglátok, nem csak élőben akár instán is, és egyből járnék vele. Mert amúgy inkább a hosszabb távú kapcsolatokat keresek. Ilyenkor csak annyira számít a személyiség, hogy kedves, aranyos, mosolygós legyen velem, nem érdekel a többi. Más is így gondolkozik rajtam kívül? Mert kb. mindenkin azt látom, hogy a külső nekik nem számít annyira, és ez van normálisnak beállítva, és úgy érzem az a deviáns, ahogy én állok hozzá, de nem tudok ezen változtatni. Próbáltam nem túl szép nőkkel ismerkedni a neten, és mindig az volt a vége, hogy randin megláttam nem tetszett és magamba azt mondtam, hogy el se kellett volna jönnöm, úgy se fog tetszeni, és az lett a vége, hogy nem akartam több randit. Volt mikor próbáltam a rapidrandit, ahol 7 percig kellett beszélgetni egy lánnyal, és utána papíron belehetett jelölni, hogy szimpi e vagy sem. Végig néztem a csajokon és már akkor tudtam kit fogok bejelölni szimpinek és kit nem.


Érdemes lenne pszichológushoz elmennem? Vagy reménykedjek abban, hogy rám talál az igazi? De minél jobban telnek a napok annál kevesebb a reményt érzek.


2020. máj. 14. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek számít a külső!
2020. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lachesys ***** válasza:
100%
felszínes vagy igen. mert ahogy mondod, neked a szemelyiseg teljesen masodlagos. a kulso mindenkinek egy szuro, de intelligens ember csak azert, mert a masik jol nez ki, nem jarna vele. nincs kozos erdeklodesi kor, vagy a masik buta, stb, ezeket nem irja felul a kulso. te felszines ember vagy, nincs ezzel baj, keress magadnak igy csajt, csak mondjuk pl csaladot ne alapits, mert az ilyenek szoktak a terhes/meghizott nojuket megcsalni, mert 2 honap alatt meg nem fogyott vissza.
2020. máj. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Van mikor egy gyönyörű nőt meglátok, nem csak élőben akár instán is, és egyből járnék vele."


Ez a része beteges és szánalmas, nem az, hogy számít a külső

2020. máj. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%

Én ugyanilyen vagyok. De én arra jöttem rá, hogy valójában párkapcsolatot sem akarok, viszont az a plusz érzés nekem is kell, hogy kedves, aranyos, mosolygós legyen és őszintén vonzódjon hozzám.


Ha milliárdos lennék, sosem fizetnék közvetlenül prostituáltnak, olyan fejvadászoknak meg ügynököknek fizetnék, akik felhajtanak nekem olyan nőket, akik vonzónak tartanak engem és én is vonzónak tartom őket.


Sajnos az ilyen gondolkodást sokan felszínesnek és deviánsnak tartják. De én nem ártok vele senkinek. Hiszen fordítva sem várom el azt, hogy bárki engem is többre tartson. Sőt, személy szerint igazán rosszul érzem magam attól, ha valaki túlzottan érdeklődik. Tehát nem csak a felszínes egyik fülén be, másikon ki, hanem lehet rajta látni, hogy őszintén véleményt formál abból, amit mondok.


Ahogy ha valaki a belső értékeimet mondja, az is olyan, mintha nem mondott volna semmit. Csak olyan, külső jegyeimet illető bókoknak tudok örülni, hogy jó pasi vagyok, jóképű, stb.

2020. máj. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha hosszútávú kapcsolatot keresel, akkor fura, hiszen ott a személyiség többet nyom a latba minta külső. Vagy neked mindegy, hogy a másik milyen elveket vall, mit tervez a jövőben, milyen az erkölcsi értékrendje, akar-e családot, vallásos-e stb? Csak a külső édeskevés egy jól működő kapcsolathoz, ráadásul az csak ideiglenes. Jön egy betegség, telnek az évek, megváltozik a külső. Így elég sűrűn fogod cserélgetni a "hosszútávú" kapcsolataidat.


Szerintem te nem akarsz komolyat, ami nem baj, csak nem értem miért nem ismered be magadnak.

2020. máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ismerkedj meg a sógornőmmel! Szépnek szép, alakja is jó...

De maga az ördög! Kihasználja a pasikat (is), mert tudja hogy szép és sokat elvakít a szépség és ezt ő bizony kihasználja.

Ilyen szép lány is van! Nem mindenki aranyos kedves, mert éppen neten aranyosan és kedvesen mosolyog! Engem például tönkre tett lelkileg. Másoknak viszont nyalizik, hogy megkapja amit akar! Színész...


Nem minden a kinézet! Kellene neked egy ilyen? Aki elintézné, hogy mellette egy senkinek érezd magad!? De szépnek szép...

2020. máj. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Fontos, hogy ne legyen teljesen elviselhetetlen és, hogy ne bántson. Ha bántani és megalázni akar, akkor nem én vagy a partnere.

Az, hogy mit tervez a jövőre nézve nem fontos. Spontán életmódot szeretem, inkább az a fontos, hogy jól érezzük magunkat, és a jelenben éljünk. Családalapításon csak akkor fogok gondolkozni, hogyha készen állunk rá. Szerintem örültség szingliként ezt tervezni. Vallás addig oké, míg nem akar téríteni.

Viszont egy valami biztos. Nem vagyok féltékeny típus, mivel barátnőt keresek, és nem egy tulajdont. Nyitott kapcsolatra is nyitott vagyok, csak legyen velem őszinte. Élhetünk monogám kapcsolatban is, csak a fő szempont az őszintesség, és ne tulajdonként kezeljük egymást!

Nekem kb. ennyibe számít a személyiség kedves, szeretettel teli legyen és ne bántson.

2020. máj. 15. 21:25
 8/9 anonim ***** válasza:
És ha pár év múlva már nem lesz olyan szép? Ha öregszik,ha lesz egy betegsége és meghízik?
2020. máj. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lachesys ***** válasza:
egyertelmu h a kerdezonek intimitasi gondjai vannak, es az irrealis felelm is a "bantastol".... vmi pszichologia gebasz is van itt, attol fuggetlenul h ennyire a kulsot nezi csak.
2020. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!