Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nem normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem normális, hogy nem akarok párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Talán azzal kezdődött az egész,hogy sohasem érdekeltem igazán a lányokat. Nem tudom az okát,hogy miért de a mai napig is levegőnek néznek. Ennek köszönhetően elzárkózom az ismerkedéstől ami bevallom őszintén nem is menne. Inkább befordulok és elvagyok a saját kis világomban a gondolataimmal. Néha amikor tegyük fel egy lány szimpatikus számomra inkább rögtön elfojtom az érzéseimet és azt kezdem el hosszasan mondogatni magamban,hogy "mit akarsz tőle te szerencsétlen". Sohasem vettem észre azt,hogy minimálisan szimpatikus volnék valakinek így inkább beletörődöm és elfogadom. Tudom,hogy nagyon fiatal vagyok de én már feladtam az egészet és sohasem fogom megadni az esélyét annak,hogy egyszer lehessen egy párkapcsolatom. Szándékosan el fogom taszítani azt aki megpróbálna felém közeledni vagy esetleg látnám rajta azt,hogy szimpatikus vagyok számára,de ettől nem kell félnem úgy gondolom. Tudom,hogy nem helyes amit teszek és attól tartok,hogy egy idő után meg fogom gyűlölni a nőket de mára már semmi sem tud érdekelni.

2017. dec. 21. 21:38
1 2
 1/16 Diavolino44 ***** válasza:
74%

Te akarsz parkapcsolatot, csak nem jon ossze!!

Oriasi a kulonbseg.

Az oka a leirtakbol egyszeruen kikovetkeztetheto, gyulolod sajat magadat.

A magabiztossag semmi mas, csak tudod, hogy te erteket kepviselsz. Igy te vagy a tokeletes ellen pulosa, ezert is neznek levegonek.

2017. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem csodálkozom rajta, hogy egyre több huszonéves srác húzza be fülét-farkát, mint egy csiga, amilyen tapló, szаrházi, hazudozó, kétszínű, gennygóc nők léteznek...
2017. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Engem meg szimplán nem izgat a komoly kapcsolat. De maga a kapcsolat sem. Maximum szex és kész.
2017. dec. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Mi lenne ha csak legalább egyszer félretennéd a szöges ostort, amivel a hátadat szoktad verni és adnál egy esélyt a helyzetnek? Ha nem jön össze még mindig folytathatod az önutálatot, ha meg összejön...
2017. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Sajnos egyáltalán nem bízom abban,hogy egyszer összejönne.. Inkább meg sem adom magamnak az esélyt mert előre tudom a kudarcomat. Egy magamfajta szerencsétlenre senkinek sincsen szüksége.

2017. dec. 21. 22:09
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Eddig csak napi egyszer tetted fel a kérdéseidet, 19F, aki bamba a nőkhöz, de úgy látom, most már napi többször is meg fogsz örvendeztetni minket.
2017. dec. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Ne vergődj ember, ha akarsz valamit, akkor tenni kell érte. Mellesleg ne félj a pofára eséstől sem. Róma sem egy nap alatt épült, mindenért melózni kell.
2017. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Tényleg.
2017. dec. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
De, normális. A felnőttek 30%-a szingli (30 felettiek). Manapság ez trendi.
2017. dec. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Viszont én még csak 20 éves vagyok.
2017. dec. 26. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!