Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz a társkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz a társkeresés? 26F

Figyelt kérdés

#Sziasztok #Nem önsajnáltatás, viszont fel tennék egy egyszerű kérdést!!! 16 éves korom óta szeretnék párt magam mellé.

Keresem azt a hölgyet akinek igazán fontos lehetnék.

Nekem igen is szükségem van valakire akit szerethetek és aki viszont szeret.Mivel nincsen senkim! Ha szégyen... Ha nem...

El telt 10 esztendő de még mindig nincsen rám szüksége senkinek.Próbálkoztam már személyesen 4 alkalommal.

Illetve kezdetekben a facebook-on, majd Badoon.

Már hatodik éve annak, hogy elérhető vagyok abban az applikációban is.Már hatodik éve annak, hogy a napi limites (7) üzenetet el küldöm valakinek egy "Szia 😇" formájában. Az esetek 95%-ában válasz sem érkezik. A maradék 5-ben pedig, ami azt jelenti, hogy 4 naponta egy-egy hölgy vissza ír. Egyértelműen nyílvánvalóvá válik számomra az üzenetből, hogy nincsen rám szüksége.Íme a #kérdésem!!! Szerintetek tényleg ennyire visszataszító vagyok, s felesleges keresnem a boldogságot mert rám soha nem lesz szüksége senkinek? El kellene fogadnom, hogy nekem ez jutott, ha tetszik ha nem? Mert nem lehet mindenki helyes?? Higyjétek el nekem, hogy próbáltam már el fogadni, s nem keresni. Viszont ez olyan számomra, mint számotokra az, hogy ne vegyetek levegőt.Én csak... Szeretnék boldog lenni és borzasztóan félek attól, hogy soha senkinek nem leszek elég jó. Lehet írni a primitív elmével, hogy "önsajnáltatás" de nem tudjátok milyen a magány. S, hogy mit vált ki az emberből, esetemben, szerencsére csak ezt a posztot. Viszont szerintem van sok millió ember akiknél ennél sokkal rosszabb dolgot. Meg lehet vetni ezért.. De nem tudod milyen a cipőmben. :)


2020. máj. 14. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Mutatsz képet? Lehet, hogy egy másik haj vagy öltözék megoldaná az egész dolgot.
2020. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
97%
Hát Bástya, amikor a nők 90%-a kiírja, hogy egy sziamizu-ra nem fog reagálni, te meg továbbra is ezt próbálod...meg kell kérdőjeleznem, hogy ép elméjű vagy.
2020. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem én vagyok a csajozás királya, de barátom, amit te csinálsz az alulról kaparja a nullát.

10 év alatt 4 személyes próbálkozás? Egy visszafogott srác ezt a számot egy hónap alatt megüti. Rámenősebbek egy este alatt.

Badoon meg azzal nyitsz, hogy "Szia" és várod a csodát? Tudod, hogy hány "Szia" jön egy lánynak egy nap? Tucatnyi. Te sem válaszolnál ilyenre.


Tudod mi a fő problémád? Az, hogy alig próbálkozol. Semmi energiát nem raksz bele. Csak az onlinet nézve, ha nem ilyen minimálisan kommunikálnál, hanem elolvasnád a lány adatlapját előtte és úgy nyitnál, hogy rákérdezel valamire amit ott olvastál (vagy véleményeznéd), máris kitűnnél a sok közül.


A másik súlyos gond, hogy nagyon needy vagy. Az a célod, hogy legyen nőd. Semmi több. Ez nem vonzó. Azok a férfiak vonzóak, akik egyedül is boldogak tudnak lenni, céltudatosak és nem hagyják, hogy mások eltereljék őket. Ebből nem sok van benned még.

2020. máj. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Aki csak azért érdeklődik iránta és csak azért ír mert nő kell neki azzal senki nem fog összejönni. Annyira egyértelmű az ilyen, minden nő kiszúrja ha csak egy a sok közül. Ha bepróbálkozol mindenkinél aki szebb az ördögnél azzal csak még taszítóbbá válsz. Senkinek nem vonzó ha valakinek tök mindegy milyen csak nő legyen. Senki nem akar a századik random csaj lenni akivel azért foglalkozol mert legalább visszaírt. Meg ahogy előttem is írták, ha valaki ennyire ráakaszkodó, ennyire elkeseredett és csak a kapcsolat neki a minden az sosem fog párt találni mert ez szintén annyira taszító...
2020. máj. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kornikus00 ***** válasza:
4%

Meg kell hogy védjem! Kérdező, ne halgass rájuk. Gondolom a tíz évben nem csak sziával inditottál, hanem volt benne minden. Ha egy nőnek tetszik egy férfi rá sem kell írnia férfinek, ha valaki jó pasi bizony jönnek maguktól csajok, nők. A többi srácnak sem az energiája miatt van családja, barátnője, felesége, hanem azért, mert vonzóak.



Adtam már ki magamat kamu prifilnak, de csak kíváncsiságból, mert nekem sem írtak vissza sok évig, ha vissza is írtak, ugyanaz volt történet mint a kérdezőnél. Na mind egy, meg csináltam, kiraktam egy vonzó pasit, lám írtak, tudták hogy fake az adatlapom, de mégis többet írtak, ennek a fake személynek, mint nekem tíz év alatt! Még ha elkenségesen is írtak, de akkor írtak, mert a kíváncsiság! A másik az, hogy volt olyan csaj, aki elhitte hogy igazi, a profil, és képzeljétek elég volt egy szia is, már írtak is, de persze végén mindig elárultam kivagyok valójában.


Hát erről ennyit.

2020. máj. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Csak annak nehéz az ismerkedés aki csunya és nem férfias.Bocs de üdvözölek a valóságban.
2020. máj. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Kérdésedben rögtön a válasz. Mert 26F. Ha 26L lennél, akkor nem lennének ilyen problémáid.
2020. máj. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Ne interneten keress!

Élőben próbálkozz, de akkor is előbb ismerd meg a csajt, és csak utána kezdeményezz. Ennyit tudok hozzátenni.

2020. máj. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Elmész egy szomat esti buliba és odamész minden vonzó csajhoz. Ne felszedni akard őket, csak táncolni velük.

Amúgy te mit tudnál nyújtani a leendő párodnak? Jó külső, érdekes személyiség, érdekes hobbi, bármi?

2020. máj. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
A nők borzalmasan felszínesek és anyagiasak. Ha jól nézel ki és tele vagy dellával, akkor bepucsítanak és kenyérre lehet őket kenni. :)
2020. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!