Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nehéz ilyen nőt találni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz ilyen nőt találni? Túlságosan magasak az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Felnőtt férfi vagyok. Már az évek alatt be tudtam lőni, hogy milyen nő lenne nekem ideális. Nagyon fontos számomra, hogy kedves legyen, olyan akiből árad a kedvesség. Én is ilyen vagyok és ez számomra fontos. Szeretek sportolni. Ahogy időm engedi mindig eljárok valahova. Futok, konditerembe járok, fallabda... Mivel mindig is kicsit irigyeltem azokat a párokat, akik együtt jártak futni... Így azt szeretném h a leendő párommal együtt tudjunk menni. Azt hiszem hogy egy jó rendszeres és közös kikapcsolódás lehet, ami fontos hosszú távú kapcsolatban. Fontos hogy hasonló legyen az érdeklődési kör.

Nekem a magasabb nők tetszenek, de igazából 160 cm felett már nem zavaró, én 184 vagyok. Szintén fontos hogy a kedvessége mellett jól el lehessen beszélgetni vele bármiről. Szeretem az okos nőket, akik tudják hogy mit akarnak, tehát céltudatosak. Nem szeretem, ha nekem kell mindig vezetni őket, utat mutatni...

Dolgozzon vagy tanuljon, csak ne utálja azt amit csinál. Önálló legyen, de legalább törekedjen az önállóságra. Én 31 vagyok, a párom inkább fiatalabb legyen, ugyanis szeretnék gyerekeket, vagy legalábbis csak minimálisan idősebb.

Ne a világ túlsó végén éljen. :))

Nem itt szeretnék társat keresni félre ne értsen senki! Nem tudom eldönteni hogy ezek az elvárások túlságosan nagyok, vagy csak eddig nem volt szerencsém?



2020. ápr. 18. 18:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen nő vagyok. Egyszer azért szakítottak velem, mert túl kedves vagyok. Ahogy a jófiúk, úgy a jólányok se befutók!
2020. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

"Egyszer azért szakítottak velem, mert túl kedves vagyok. Ahogy a jófiúk, úgy a jólányok se befutók!"


Azért mindent ne higyj el!

Az ilyen szakítós szövegek 99%-a kamu, mert azt mégsem mondhatja, hogy talált egy csöcsösebbet, belédunt, mégsem passzoltok annyira az ágyban...


Ilyenkor jönnek ezek a "túl jó vagy hozzám" dumák.

2020. ápr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%
Nem hiszek el mindent :)
2020. ápr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek teljesen reális elvárások.
2020. ápr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak rossz helyen keresgélsz.

Azért vannak olyan nők akit te keresel.

2020. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves" ez számlmra olyan megfoghatatlan. Én kedvesnek tartom magam illetve a barátnőimet de nem minden esetben célravezető a kedvesség. Öszintén szólva nehéz kedvesen határozottnak lenni.


Én pl kórházban önkénteskedek, nagyon kedves vagyok a betegekkel, de ha pl gyülölködést látok, rasszizmust, bántalmazást, vagy ha politikáról van szó akkor tudok nagyon bunkó,alpári lenni. Vállalkozó vagyok, ott sem annyira fér bele a cukiskodás, határozottnak kell lenni, főleg egy nőnek.

Persze nem magamról akarok beszélni, csak egy példa hogy ez a "kedves" szó mennyire megfoghatatlan.



Nekem az összes barátnőm sportol (énis) de csak 1 fut. Ezt a futást szerintem emgedd el. Legyen csak annyi elég hogy sportol.


Az hogy lehessen vele beszélgetni megint X. Volt olyan srác akivel órákat be nem állt a szánk, volt olyan akivel kb nem tudtunk miről beszélni sok volt a kínos csönd. De nyilván MINDENKI olyan társra vágyik akivel nem csak ülnek egymásmellett mimt 2 kuka.


Szóval altalánosságban olyan nőte vágysz mint mindenki más, szerintem ebből a futás dologból kéne leadni max.

2020. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Egész biztos, hogy léteznek ilyen nők, csak nem biztos, hogy találkozol velük, hogy nem foglaltak, hogy érdekled őket, hogy ők pont bejönnek neked külsőleg. Nem baj, ha van elképzelésed arról, milyen nőt szeretnél, de az általad írt elvárások pont vannak annyira konkrétak, hogy esetleg kiessen a rostán olyan is, akivel tök jól járnál, csak valamiben nem passzol.
2020. ápr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Voltam éveket egyedül, mert vannak elvárásaim a párommal kapcsolatban.


Mindezt azért írom, mert nem vagyok az a típus, akinek mindegy, hogy milyen csak nő legyen.


Viszont azt hiszem, az ilyen szigorú listázások ugyanolyan tévutat jelentenek, mint akinek minden mindegy, csak nő legyen.

2020. ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy találni fogsz. Nem nagyon az elvárásaid, én is ilyen vagyok
2020. ápr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%
Bírom, hogy amikor valaki kiír egy ilyen kérdést hirtelen az összes kommentelő nő "ilyen" lesz.
2020. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!