Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fb-on bejelöltem egy férfit, visszaigazolt, de nem ír ràm, akkor felejtős az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Én látásból ismerem, megjegyeztem mert tetszik, azt hogy ő is emlékszik e ràm, nem tudom. Boltban dolgoztam pár hónapig, és sokszor nálam fizetett. Már rég nem dolgozom ott, de meglàttam őt facebookon egy ismerősöm megjelölt képén, amúgy a nevét sem tudtam eddig, de ha már így alakult bejelöltem. Egyből visszaigazolt (pedig alig van ismerőse, nem hiszem hogy idegeneket gyűjt), viszont nem írt semmit. Gondolom ha tetszenék neki, és emlékezne ràm, akkor kezdeményezne. Vagy ilyen esetben nekem illene rairnom, hogy ki vagyok, és emlékszik e rám?
2020. máj. 14. 23:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Te akarsz valamit, nem?
2020. máj. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Ez picit úgy hangzik, mintha az utcán megkocogtatnád a vállát, majd mikor rád néz, nem szólnál egy szót se, mondván, hogy ő kezdeményezzen. Igen, írj rá te.
2020. máj. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
😂😂😂
2020. máj. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Mégis honnan kellene tudnia, hogy ez kezdeményezés volt, ha nem mondod?
2020. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

Neked kéne írni, igen.

Miért írja ő?

2020. máj. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Te léptél, amikor megjelölted.

Ő lépett, amikor visszajelölt.

Te következel

2020. máj. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Abszolut. Ilyenkor a kezdemenyezo felnek kell tobbet tennie, mint a bejeloles, hiszen nem o keszult azzal, hogy irjon neked. A visszajeloles ovatosan nezve nem rossz jel, hogy jo-e, azt kell kideritened.
2020. máj. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor írj rá te, végül is te akarsz valamit tőle, nem?
2020. máj. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Te akarsz tőle valamit. Te jelölted be. Akkor neked kell lépni, nem neki. Ne várd a sült galambot.
2020. máj. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%
Én meg igenis azt mondom, hogy ne nyomuljon már a nő. Bejelölted, bejelölted. Ha annyira tetszel neki, majd jelét adja.
2020. máj. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!