Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, visszaigazolnátok egy...

Lányok, visszaigazolnátok egy srácot fb-on, ha zavarna a közeledése?

Figyelt kérdés
A múltkor a vonaton megismertem egy lányt, félénknek, csendesnek tűnt, de sokat néztük egymást, így leszállás előtt odamentem hozzá, váltottunk pár szót, ő is kérdezgetett engem magamról. Sajnos nem a közelbe való, nem is itt tanul, de mondtam neki, hogy tetszik nekem, szívesen megismerném, és ha ott járok, meghívom valamire. Kértem a nevét, megmondta, kérdezte az enyémet, én is megmondtam. Említettem neki, hogy felveszem fb-ra, és mikor leszálltam, ő még ült, én meg megsimogattam finoman a vállát/hátát a lapockája környékén. Meg is jelöltem, és kicsit meglepődtem, mert visszaigazolt. Szóval szerintetek akkor nem feltétlenül volt ellenére a közeledésem? Egyébként elég kevés ismerőse van, gondolom, ő nem az a gyűjtögetős típus, aki élvezi, hogy van vagy 5000 ismerőse, tehát valószínűleg volt oka annak, hogy visszaigazolt. Jól látom a dolgokat? Köszönöm a válaszokat.

2015. márc. 11. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jól látod a helyzetet. Ha zavar egy nem kívánatos ember közeledése, akkor én sem jelölöm vissza.
2015. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem jól látod a dolgot. :)


Én sem szoktam idegeneket visszaigazolni. Meg olyanokat sem, akiket csak látásból ismerek.... Nekem csak olyan emberek vannak az ismerőseim között, akiket tényleg ismerek. Szóval ha szimpatikus lenne nekem a fiú, csak akkor igazolnám vissza. :)

2015. márc. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!