Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rájöttem, hogy needy vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy needy vagyok. Ez tényleg elriasztja a nőket?

Figyelt kérdés
Szóval tudom, hogy ez nem imponáló, de egy nő a 2. randi után kidob azért mert én leszögeztem az elején, hogy nem a "testvére" akarok lenni, hanem ha minden jól alakul, akkor esetleg a párja. Mármint, nyilván azért ismerkedik az ember, hogy találjon maga mellé valakit. Hogyan látják ezt a nők?

2020. máj. 15. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%

Ugy, hogy ha szarul nezel ki, akkor a "testvere" leszel a friendzone-ban es vigasztalgathatod majd kedvedre, de semmi tobb.


35F incel

2020. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy főnyeremény, de nem is erről szól a kérdés. Ha kell én "összeszedem" a nőt egy estére, de komoly dolgokat nem tudok elérni. Mert ahogy fent is említettem, nem dugópartnert látok a nőkben.
2020. máj. 15. 11:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki tudja, miért randiztok. Ha ezt még hangsúlyozod is, akkor igen, riasztó lehetsz, mert a második randin a lány még nem feltétlenül tudja, mit akar tőled hosszú távon. Félő, hogy nem lehet majd levakarni. Másrészt úgy tűnhet, hogy siettetni akarod a döntését, és ha nem lesz belőle végül semmi, akkor majd jön a lelki terror, hogy kihasznált meg hitegetett. Hagyni kell, hogy a dolgok folydogáljanak a maguk medrében.
2020. máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most nem a tinderre akarom kihegyezni ezt a kérdést, de azért eléggé sokszor lehet olvasni a bio-ban azt, hogy: "Csak barátokat keresek. Csak érdekes embereket keresek, akikkel lehet beszélni. Jobban nyalok mint az exed" Ezért is szögezem le a nőknek, hogy én nem a barátzónás illető vagyok.
2020. máj. 15. 11:24
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi ez a needy, de sok nő megrémül persze, ha birtokolni akarod, mielőtt még megismernétek egymást. Nem kell ajtóstul rontani a házba és mindent kimondani. Ráadásul ez a "nem a testvére" szöveg elég fura - miért pont ez a választék, honnan tudod, ő hogy működik?
2020. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak barátságot keres, az esetleg nem nyitott egy párkapcsolatra, ezt el kell fogadnod. Ha meg valaki konkrétan párkapcsolatot keres, ott fölösleges hangsúlyoznod, hogy mi szeretnél lenni, hiszen aki párt akar találni, az eleve nem is "kisfiúk" után keresgél. Azt pedig mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy egy idő után (potenciális) partnerként vagy "csak" barátként tekint-e rád.
2020. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért is szögezem le a nőknek, hogy én nem a barátzónás illető vagyok."

Azért megengeded neki, hogy pár randi után eldönthesse, akar-e tőled valamit, vagy randi nélkül, egyből tálalja ki, mit akar veled? Nekem valaki ilyennel indítana, egy randin, vagy levelezésben, nagyon hamar leráznám, mert visszataszító.

Ha pedig x randi után megbeszéli a két fél, hogy mondjuk az egyik számára ez nem fog tovább alakulni, akkor a másik eldöntheti, hogy akar-e még beszélni, vagy enélkül időpazarlásnak érzi. Ez a korrekt út. A különbség, hogy te előre nekimész a konfliktusnak, és letámadod a másikat, mikor még sehol se jártok. Ez nem needy, ez erőszakos.

2020. máj. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

Figyelj, azzal nagyon jól tudod jelezni, hogy nem csak a testét akarod, ha nem a testéről és a szexről beszélsz az első pár napban, esetleg utána is finoman célozgatsz, ha látod, hogy vevő rá. Az, hogy needy vagy, nem baj, csak olyan lány kell neked, aki ugyanugy fejezi ki a szeretetét, mint te.


Mi a párommal nagyon bújosak vagyunk, szóval nem gáz, hogy néha ő a kiskifli, én meg a nagy, ha alszunk. :)

2020. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7 Igen. Ez a problémám, hogy nagyon hamar beleszeretek egy illetőbe és ezt szeretem kimutatni is.

Függetlenül attól, hogy 1 hónapja ismerem vagy 3 napja. Próbálok ezen változtatni, de ahogy a #8 is, így én is eléggé bújós vagyok és igénylem, a közelséget... Sajnos :/

2020. máj. 15. 12:44
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Van, akit elriaszt, van, akit nem.

Nekem az pozitívum, ha valaki egyenesen megmondja, mit akar, és imponáló az is, hogy ha valaki tetszik, akkor az illető keresi a társaságomat.

Ez olyanoknak okozhat gondot, akik nem akarnak elköteleződni, vagy nem vagy nekik szimpi.

2020. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!