Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként túl hosszú a munkaid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként túl hosszú a munkaidőm, de ennek ellenére szeretnék egy stabil párt magam mellé, akivel gyereket is vállalhatunk, mert már nagyon szeretnék családot alapítani. A nőket elriasztja ilyen téren, ha a párjuk sokat dolgozik?

Figyelt kérdés
2017. dec. 17. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben a szabad idejét rám szánja, nem.
2017. dec. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az TÚL HOSSZÚ ?
2017. dec. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég juttatást kapnak ebből a hosszú munkából, akkor van akit nem riaszt el. De remélem azért a nők többsége még nem ennyire pénzközpontú.
2017. dec. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Alapból 3 műszak, időnként szombati túlórákkal, vagy előfordulnak 12 órás munkahetek nappal vagy éjszaka.
2017. dec. 17. 11:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ettől még találhatsz társat

Dolgozik,van fizetés amiből fent lehet tartania családot

olyat keres aki fontos neked,szeret,és elfogad amilyen vagy

de ilyet sajnos nagyon nehéz találni :(

2017. dec. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Figyelj, valaki elriaszt, valakit nem. Az egyik ismerősöm nemrég szült gyereket a katona férjének, aki a határ mellett dolgozik. Szerinted ő mennyit van otthon? Az a nő bevállalta ezt, én meg nem tenném. Azért jobb lenne, ha próbálnál másik munkát keresni, mert ha ennyire szeretnél családot, akkor gondolom nem csak karácsonykor szeretnél velük lenni. Bánni fogod, ha kimaradsz a gyerekkorukból. Utólag még a nem szeretem feladatok is kedves emlékké válnak. Apukám is nevetve meséli még a pelenkázós sztorikat is. :)
2017. dec. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Clay Morrow ***** válasza:
Ahol én melózok 4 váltás van, minden hétvégén 1 nap 12 órás műszak. Mégis munkatársaim nagy részének nője van és soknak gyereke is. Nem hinném, hogy kizáró ok.
2017. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!