Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elriasztja a férfiakat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elriasztja a férfiakat, ha egy nő sok dologgal foglalkozik?

Figyelt kérdés
Ha sok területen aktív, komoly végzettsége van, esetleg még magasabb beosztásban is dolgozik. Ez ijesztő, vagy nem nőies, vagy hasonló?
2016. szept. 29. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem ijesztő, csak ha túl nagy a különbség abban, hogy mit enged meg magának a két fél, akkor az úgy nem működik.


Gondolok arra, hogy én most egyetemista vagyok, szóval nincs tulajdonképpen fizum sem. Most ha te például hétvégenként több százezer forint értékben utazgatsz külföldre, akkor nekem lehetetlen volna veled menni. Ez egyéb más tevékenységekre is él. Ha meg nem tudunk semmiben sem közösen mozogni, akkor tulajdonképpen még kapcsolatban sem volnánk.

2016. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyilván van, akit igen, de akit ez elriaszt, azzal nem vesztesz sokat, inkább örülj, hogy hamar megszabadulsz tőle.
2016. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Elviekben nem, gyakorlatban sokakat. Én hasonló cipőben járok, ami érdekel, azt kipróbálom, így elég sok mindenről van fogalmam, vagy vagyok jártas benne. Sok férfi megriad, és azt hiszi, nem lesz "elég" nekem. Nyilván hülyeség, hiszen mindenkinek vannak erősségei és gyengéi is.

Nekem azt tanácsolta egy ismerősöm, hogy nem kell mindent elmondanom magamról ez első pár találkozáskor, és sokkolni az illetőt

2016. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés.
2016. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Titusztitusz ***** válasza:
Szerintem nem ijesztő...Mi a csudának kéne ijesztőnek lennie?
2016. szept. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem ijesztő... miért lenne az ?
2016. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

Én nem ismerkednék olyan nővel, akinek mindene megvan és ezen felül még többet akar. Nem tudom elképzelni, hogy hozzá szóljak. Inkább menekülnék, mert csak lenézne, megpróbálna megalázni. Nem bíznék benne. Valamint teljesen összeegyeztethetetlen lenne az életünk.

Kétlem, hogy tetszenék neki. Nincs munkám, nincs kocsim. Rengeteg dolgot még nem tapasztaltam meg. Egyszer voltam külföldön eddig.

Szóval engem nem csak elriasztana, hanem önszántamból mondanék nemet, mert tudom milyen szar érzés a hatalmas különbség.

Inkább választanék egy szerényebb, átlagosabb nőt, aki a kis dolgoknak is tud örülni.

2016. szept. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
úgy vettem észre igen, de ilyen pasi nem is érdekel
2016. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem riasztó. Jelenleg is két munkahely a páromnak és mellette még alkalmanként három. Hobbi, sport, buli minden van nála. Engem csak a diploma zavar. Diplomás nőkkel, mindig ráfáztam.
2016. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%
Azok a nők akik azt mondják olyan férfi nem is kell akit ez elriaszt, gondoljatok bele mi lenne fordított esetben, ha a férfinak lenne pörgős élete, magas fizetéssel, sok baráttal, nyaralásokkal, ti pedig jóformán semmit se csináltok hozzá képest, és fele annyira sem vagytok népszerűek. Szerintem ugyanúgy a nők nagy részének is elvenné a kedvét.
2016. szept. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!