Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szoktatok piásan társkeresőzni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok piásan társkeresőzni/tinderezni? Miben másabb nektek?

Figyelt kérdés

Könnyebben írogattok, nyiltabbak vagytok, írásban ki tudja venni egy idegen, hogy nem vagytok józanok?



Volt, hogy másnap már kellemetlen volt visszaolvasni a beszélgetést?


Vagy hogy józanul már nem is jött be annyira akinek piásan még tetszettek a képei?


2020. máj. 15. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja volt ilyen hogy egy nővel úgy ismerkedtem meg hogy szinte mindig leküldtem egy whiskeyt előtte mikor dumáltunk. Egyszer nem így tettem és fel is tűnt neki...hahaha.

Köztudott hogy a pia oldja a gátlásokat. Emiatt jobban ment az irogatás , viccelődés. És valljuk be ha valaki vicces, jókedvű, az vonzó.

2020. máj. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Én is így kezdtem, aztán jó pár évre aktív alkoholista lettem, elb@*sztam az életemből egy pár évet, mire leálltam a piával. Én is ilyen ártatlanul kezdtem és első sorban a csajozásom segítésére.


Szóval nem, ez a piálás ismerkedéskor egy zsákutca. Ha alkalmi kapcsolatokat akarsz, csak szexelni, akkor segít a pia, de hosszú távon üres életed lesz, nem fogsz ebben valódi tartós örömet találni. Ami félénkséged és más problémáid vannak az életben, azokat nem alkohollal kell leküzdeni, mert az nem valódi megoldás, csak a probléma elfedése és rossz életed lesz, ha a meglévő problémáidat nem tanulod meg tartósan megoldani.

2020. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanaz nem tetszik vagy tetszik reszegen, mint jozanul. Legfeljebb tobb betut nyomnek felre.
2020. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én piásan inkább exeimre szoktam ráírogatni meg olyan nőkre, akikkel hónapokkal ezelőtt megszakadt valami miatt a beszélgetés. Reggel meg ez a "jézusom mit tettem már megint, sosemiszoktöbbet"
2020. máj. 16. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egy üveg sor után elviselhetőbb az, a sok unalmas, degenerált baromság, amit egy nő képes lepötyörészni egy társkeresőn
2020. máj. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Haverokkal szoktunk ívós játékot játszani.

A játék lényege: Ha 3 r.bit találunk (nem egy kép, hanem több kép és a kiírás alapján döntjük el és mindenkinek jóvá kell hagynia) iszunk egy felest!

2020. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!