Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért mondják mondjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért mondják mondjuk 100 véletlenszerűen kiválasztott 30 éves férfi közül a kb. 75-80. legvonzóbb külsejűre még mindig csak azt, hogy "olyan hétköznapi, átlagos". Nekik csak a felső 10 % a jól kinéző?

Figyelt kérdés
2020. máj. 15. 16:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Ezt te hol hallottad?
2020. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki hétköznapi meg átlagos, még tarthatom vonzónak. A legtöbb embernek hétköznapi párja van, akit valami miatt vonzónak tart.
2020. máj. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem aki tetszik, az onnantól nem hétköznapi.


De miért van ez? Talán mert a férfiakat nem érdekli annyira a külsejük, hogy akár önmaguknak tetsszen az, ami a tükörből visszaköszön. Ezen nem kell megsértődni, tenni kell ellene.


Egy átlagos nő és egy átlagos férfi nem ugyanaz a színvonal. Egy 5-ös nő és egy 5-ös férfi teljesen más kategória.

2020. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
48%
Igen, és ez miért újdonság?
2020. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%

az a baj h nincs egységes ízlés

nekem ez a típus jön be a barátnőmnek más a harmadiknak megint más ...

ki dönti el h ki a helyes vagy ki nem ?

aki nekem tetszik az a barátnőimnek nem és viszont

akkor ez a férfi helyes vagy sem ??

2020. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerre rettentő unalmas és szánalmas, hogy minden áldott nap, naponta többször ugyanazt az ostoba pár kérdést hányjátok ki magatokból megállíthatatlanul.
2020. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem, egyesek miért veszik szitokszónak azt, ha valaki átlagos.


Amúgy anno, mikor tindereztem, számoltam direkt, hogy 100 emberbőp hányat húzok jobbra. Valahol 70 körül volt a szám, ebben voltak jóképűek és átlagosak is, a match után pedig nem az döntött, hogy egymáshoz képest melyikük néz ki jobban, mert a szintet megütötte mind, hanem az, hogy hogy lehet velük beszélgetni. Mert számomra az alapján válik szerethetővé és onnantól, hogy a külseje nem taszít, vonzóvá.


És amit kifelejtettél a képletből: én is átlagosnak tartom magam, ezért szeretek hasonlókkal ismerkedni, míg egy kifejezetten szép ember mellett lehet, hogy jobban feszengek és az elvesz az élményből.


A párom is átlagos külsőre, de mindennel együtt számomra a legjobb. 😊

2020. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

#2:


"Talán mert a férfiakat nem érdekli annyira a külsejük, hogy akár önmaguknak tetsszen az, ami a tükörből visszaköszön."


Tökéletes meglátás. Lehet csúnyábban is fogalmazni: a férfiaknak derogál leereszkedni odáig, hogy tegyenek azért, hogy vonzó legyen a külsejük. Őket szeressék csak á la natúr. Na, szóval ezeknek az időknek VÉGE, ezt kellene már végre tudomásul venniük azoknak, akik hasonlóan "értelmes" kérdéseket tesznek föl nap mint nap. Ami a múlt században elég volt ahhoz, hogy egy férfi "elkeljen", az ma már nagyon nem elég. Ébresztő. Változnak az idők. Kapjátok végre össze magatokat, ha kanosak vagytok, hímecskék.

2020. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Az átlagos bőven lehet jól kinéző. Sokan néznek ki jól.

Az olyan, akire meg azt mondom, hogy húha!, nos olyant kb. félévente egyszer látok.

2020. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%

"Őket szeressék csak á la natúr. Na, szóval ezeknek az időknek VÉGE"


Pont tegnap olvastam, hogy a Lysol fertőtlenítőt régen intim lemosóként használták. Konkrétan a fertőtlenítőt. Volt egy csomó agymosó hirdetés (1920-as, 30-as évek), hogy a házasság tönkremegy, mert nincs fertőtlenítve a nő vaginája.


Elgondolkodtam, hogy a péniszek mindig rózsaillatúak és patyolattiszták voltak?


Úgyhogy igen, vége annak, amikor csak várnia kell a koszos natúrembernek a tiszta, illatos, szép párját.

2020. máj. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!