Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szolidabb fiú alkalmatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szolidabb fiú alkalmatlan kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy csak egy hasonló típusú lánnyal érezném jól magam. Az extrovertált lányokhoz kevésnek is érzem magam. De nem találok, pontosabban nem tudok barátnőt találni:/

Egy szolid, nem annyira határozott fiú alkalmatlan kapcsolatra?


2020. máj. 15. 20:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

Na már most, az, hogy valaki szolid az nem egyenlő azzal, hogy valaki határozatlan is legyen. Inkább legyen szolid, mint határozatlan.

Nem fontos, hogy nagyp..fájú legyen, de azt pl. én ki nem állhatom, ha valakinek nulla az önbizalma és rettenetesen határozatlan.


Neked pedig nulla az önbizalmad. Fejleszd magad.

2020. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%

Egy introvertált lányt is valahogy fel kell szedni, nála is kezdeményezni kell, meg kell ismerni, stb. Az elején az ismerkedéskor ugyanúgy fontos, hogy beszédes legyél aki viszi előre a beszélgetést, ha ő introvertáltabb, csendesebb.


Ha hiányoznak belőled olyan alapvető férfias tulajdonságok, mint a kezdeményezőkészség, beszédesség, határozottság, tökösség, akkor igen. De ezek szerintem ott vannak mindenkiben mélyen, csak elő kell hozni őket, még ha a többségnek nem is sikerül. Amúgy én is introvertáltabb vagyok, de ismerkedéskor sokszor elő tudom hívni magamból ezeket a tulajdonságokat.

2020. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Már megint ez a fogalomzavar, jaj. Az introvertált nem egyenlő az önbizalomhiánnyal, a szoldiság nem egyenlő a gátlásossággal. Ha önbizalomhiányos vagy és gátlásos, akkor menj el pszichológushoz, mert ezek a problémák fejleszthetők.


Ha ezek után is introvertált vagy mindenféle lelki probléma nélkül, akkor nem lesz problémád azzal, hogy találj egy introvertált barátnőt. Mert sok introvertált lány van ám.

2020. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%

Mondjuk az önbizalomhiány és a gátlásosság megjelenik az extrovertált személyeknél is, talán mind találkoztunk már az emiatt extrém harsányan viselkedő, állandóan önmagát produkáló, de minden komolyabb dolog vagy érzelem elől menekülő ember archetípusával. Őket is illene megemlíteni.


A többiben igaza van a válaszadóknak, habár egy pici gátlásosság az nem árt, csak ne olyan szintű, ami már zavaró vagy hátráltat bármiben is. De az a fajta "gátlásosság" ami a magányos vándorokra, művészekre, elhivatott személyekre jellemző, szerintem alapvetően pozitív dolog.


Csak meg kell tanulni kifejezni magunkat a megfelelő módon, ami nem egyszerű. Nekem se megy még jól, de azért egyre jobban, remélem egyszer elérem, hogy senkinek ne tűnjön fel, hogy én valójában félek és aggódom. Ha megszüntetni nem tudom, legalább ne tudjon róla senki.

2020. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
Imádom, amikor valaki eufemizmusokban fogalmazza meg a saját hiányosságait, kérdező. Nem lehetne nyíltan fogalmazni: gyáva és mulya vagy, szókincsed és kifejezőkészséged szegényes, kapcsolatteremtő képességed pedig a béka feneke alatt van.
2020. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

5.


És ha valaki csak gyáva, de a többi jelző nem igaz rá...? Nálam például csak a gyávaság van (illetve a mániás depresszió), de én ezeket elismerem.

2020. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
#6: de én a kérdezőről beszéltem. Ha viszont már magadat említetted, azt viszont az itteni felsorolásaidban rendszeresen elfelejted megemlíteni, hogy dagadt vagy, pedig az aztán nem éppen csekély demotiváló tényező.
2020. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

7.


Ja értem, tehát akkor teljesen mindegy mit ér el az ember, ha kövér akkor nem ér annyit, mint mások. Szép!


Amúgy azért nem említem, mert rögtön ráharap valamelyik bunkó és akkor indul a cseszegetés. Lásd te is rögtön erre ugrasz, ez az "örök joker beszólás", a mindig győztes érv.

2020. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%

"Ja értem, tehát akkor teljesen mindegy mit ér el az ember, ha kövér akkor nem ér annyit, mint mások. Szép!"


Így van, párkapcsolatnál esetén nem ér annyit. Akármi is erről a véleményed.

Te egyébként mit értél el?

2020. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
8. Nem mintha ezen ne lehetne változtatni edzéssel és megfelelő étrenddel néhány hónap, nagyon maximum pár év alatt.
2020. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!