Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorstársaim! Nektek hogy sikerült feldolgozni, hogy alkalmatlanok vagytok bármilyen kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még semmilyen kapcsolatom nővel.

Folyamatosan csak a visszautasítást kapom, a visszajelzések alapján nem is a külsőm miatt, hanem mert nincs meg a biztos anyagi hátterem hogy barátnőm legyen. Egyszerűen egy moziba vagy egy színházba nem tudnám elvinni, mert nincs rá keret. Tengerparti nyaralásról meg ne is beszéljünk, holott ez lenne a minimum elvárás.


380 a bruttóm + 40 cafetéria havonta, céges autóval járok magán célra is, mert ez is egyfajta juttatás.


Ennek ellenére van egy 5 millas diákhitel a nyakamon, és egy fillért sem tudom félretenni, egyik hónapról a másikra élek, és abszolút nem nagy lábon, sőt... ruhát is a kínaiban veszek, vagy turkálóban, hogy kijöjjek a pénzből.

Nem is a szakmámban (mérnökinformatika) dolgozok, mert ott a legjobb ajánlatom is a mostani bruttóm fele volt minden más juttatád nélkül, ráadásul többnyire minimálra bejelentve + zseb volt az ajánlatok 90%-a. Itt legalább a 380 a bejelentett bér.


30-hoz közel se saját lakás se semmi. Ez tudom nem valami vonzó felhozatal, így abban kérném a segítségeteket, hogyan békélhetnék meg a magánnyal?



#magány #egyedüllét #párkapcsolat alkalmatlanság
2017. nov. 14. 01:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%

Mi féle diák hitel? XD


Ha akármulyen hitel miatt szívsz azt magadnak köszönheted...


Nem kell nekem miliomos férj, csak ne legyen semmi nagyobb tartozása.

Nem szívesen áldoznám be a kisboltomat s az elrakott pénzemet, azért mert pl párom fuldoklik a tartozásban.


Helyedbe agyalnék s kitalálnék/keresnék plusz munkát.

Mondanék ötleteket, de átlag ember keze nem képes azt megalkotni, amiket én művészként.


Vagy kinti meló.

2017. nov. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Egyik hobbim a festészet, ami nem csak amolyan autodidakta légbőlkapott dolog, hanem délutáni iskolai rendszerben a rendes iskola mellett anno elvégeztem egy 10 éves művészeti iskolát rajz-festészet-vizuális kultúra szakon.

Emellett 4 évig fazekasságot is tanultam.


A diákhitelt nem volt választásom, fel kellett vennem az egyetem miatt. Sajnos egy családi tragédia nem hagyott más kiutat.

Azóta is próbálom havonta annyi pénzzel segíteni anyumat és húgomat, amennyit ki tudok keríteni, de 100 + rezsi albérlet mellett ez sem olyan egyszerű.


Plusz meló max hétvégén jöhet szóba, mert nagyrészt az országot járom nap közben.

2017. nov. 14. 02:04
 3/17 A kérdező kommentje:
*hét közben
2017. nov. 14. 02:04
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
Pedig már majdnem együtt érztem veled, erre jön a szokásos duma, hogy a pénz miatt nincs nőm. Nem is értem a minimálbéres gyári munkásoknak honnan van barátnőjük, feleségük mikor egyértelműen br. 380 ezer +40 caf. alatt nem lehet becsajozni. Valamit durván félreérthettél a visszajelzésekből.
2017. nov. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem eltartani akarok egy nőt, csak megadni neki, amit elvár. És a közös programok meg a tengerpart alap dolgok. Unokanővérem se egy pénzéhes nő, sőt... élből gyűlöli azt a fajtát, de neki pl. a belföldi út az nem nyaralás. A nyaralás ott kezdődik, hogy tengerpart.


Viszont ha egy moziba nem tudom elvinni, az azért nem a legvonzóbb dolog valljuk be.

2017. nov. 14. 02:11
 6/17 A kérdező kommentje:

Abból meg nem tudom mi olyan félreérthető, hogy az első randin felteszik a nők azt a kérdést: "Mi a munkád, mennyit kapsz havonta és mit tudsz ebből kihozni?"


Meg most ha végignezem azokat a nőket, akik dobtak, mind korombeli vagy fiatalabb (22-23), éy ilyen 35-40-45 éves pasikkal vannak együtt. Az egyik fogtechnikus, a másik bankfiókvezető...


Szóval na... egyszerűen úgy érzem, hogy ezzel a háttérrel nem vagyok alkalmas a párkapcsolatra a nők szemében.

2017. nov. 14. 02:17
 7/17 anonim ***** válasza:

Nincs havonta 2-3000 forintod szórakozásra? Ember, ez pár adag készkaja meg nasi ára, ne szórakozz már. Nem vagyok anyagias nő, el tudom és el is fogom magam tartani, de nem igaz, hogy valaki a pénzre fogja, hogy nem úriember, és a csonthidegben is képes sétáltatni a nőt, vagy felhívni magához, ahelyett, hogy kibírjon párezer forintot fizetni egy kávézóban, teázóban, moziban, akárhol. Ebből sem kell rendszert csinálni, csak az első randikon, utána meg hébe-hóba, évfordulókon, szülinapokon...

Diákhitelem nekem is van, nem ennyi, de nem eszik sokat az asztalról, és lehet a törlesztést is szüneteltetni, csökkenteni a havi összeget, nevetségesen sokat engednek. Mellesleg akkor kellett volna gondolkodni, mikor a nyakadba varrtál ennyi pénzt, holott az első, kb kétmillás alapszak után elkezdhettél volna melózni és szépen befoltozni a tartozásod.

Turkálóban veszek én is ruhát, nem kell ezért sajnálni, kvajó darabok vannak, és biztos, hogy nem látom viszont máson.


Nem azért, nem akarok a pénztárcádban turkálni, de mi a jóistent csinálsz 380-as fizuval, hogy nem jössz ki belőle, mikor én kihúzom 200-al úgy, hogy lakástakarék, albi, kaja-pia, rezsi, minden? Ráadásul semmit nem kapok mellé, csak a bérletet állják.


Nem az anyagiakkal van a baj, hanem ezzel a szánalmas változtatni nem akarással.

2017. nov. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Sajnos az egyetemet félbe kellett szakítanom, hogy beálljak dolgozni, mikor Édesapám elhunyt. Utána jöttem vissza befejezni az alapszakot levelezőn, mondjuk szerencsére a szakmai tárgyaimat még nappalin letudtam. Sőt... azokból 4,5-ös az átlagom es az egyikből még óraadó is voltam 2 félévben.

Szakdolgozatom 6 éve keszen van, 5-össel.

Csak mikor alapozó tárgyak közzül az egyiket - amire a szakirábyodban semmi szükség - nem adják meg, és már 17x elkaszált a tanár belőle másokkal együtt, az azért eléggé lelombozó tud lenni a több mellé. 1 tárgy választ el a diplomától 4 éve. Én 2007-ben kezdtem a nappalit, aztán úgy jöttem vissza kihagyás után levelezőre, de van egy 2004-ben kezdett csoporttársam, akit szintén ez a tárgy fog vissza.


Mint mondtam, húgomat és anyumat is segítenem kell, mert sokba kerül a gimi + a "kötelező" különórák, és ezt anyum szakmai minimálbéres fizetése nen bírná el (az igazgató után ő keres legjobban a cégnél pénzügyi osztályvezetőként).

De a vidéki kertes háznak sok a rezsije (kb. 150 000/hó) és a gyámügy miatt még nem lehet eladni, mert apu halála óta mindenhez, ami húgomat is érinti az engedélyük kell.


Bármennyire is nem tetszik ez, felelősséggel tartozom a húgom iránt úgy gondolom, így segítenem kell őket. Ezt a kiadást nem tudom és nem is akarom elengedni.

2017. nov. 14. 02:36
 9/17 A kérdező kommentje:
Visszaterve: 1 évben ha egyszer eljutok moziba az már nagyon jó. :/
2017. nov. 14. 02:37
 10/17 anonim ***** válasza:

"És a közös programok meg a tengerpart alap dolgok. Unokanővérem se egy pénzéhes nő, sőt... élből gyűlöli azt a fajtát, de neki pl. a belföldi út az nem nyaralás. A nyaralás ott kezdődik, hogy tengerpart. "

A tengerpart az átlag magyarnak nem alap dolog. A többség örül ha Pestről a Balatonra lejut. Ha nem is pénzéhes, de eléggé magas elvárásai vannak. Amúgy nem tudom milyen nőknél próbálkozol, én is huszonéves csajokkal ismerkedek de első randin egyik se kérdezte meg mennyi a fizum. Azt igen, hogy mi a munkám, de ezt én is meg szoktam kérdezni, elég alap dolog legalább ennyit tudni a másikról, hogy a hét nagy részében amúgy mivel foglalkozik. Nem a havi bruttó jövedelmét akarom megsaccolni ezzel. Nálad sokkal rosszabbul kereső haverjaimnak is van barátnőjük, úgyhogy láttam bòven példát, hogy nem sak ilyen pénzéhes csajok vannak. Nem az apuci kishercegnője típusú csajokra kell hajtani, akiknek toronymagas elvárásuk van, az ilyen csaj persze hogy a pénzed nézi. De mellettük van kismillió normális nő. Néha elvinni moziba, cukrászdába egy csajt nem akkora kiadás, kevesebbet keresek nálad de ki tusok ennyit azért spórolni. Nem kell az operabálba jegyet venni azért nekik. A kérdés alapján azt hittem neked is hamar zátonyra mennek a kapcsolataid, de már megint csak az megy bújtatva, hogy milyen pénzéhesek a nők.

2017. nov. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!