Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hazudnak a nok?

Figyelt kérdés
Sok no maganyos es megsem fogadjak el egy egyszeru, huseges, atlagos ferfi kozeledeset. Kifele azt irjak a neten is hogy: jaj nem talalni mar rendes pasit, - aztan amikor ott van, bevalljak hogy inkabb csak a kalandra vagynak a bad boyokkal. Magukat is becsapjak!

2020. máj. 16. 19:14
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
7%
#40 vagyok, tehát ezt nem értem. Miért nem lehet csak úgy kötetlenül ismerkedni? Miért kell hozzá megnyitni egy .txt fájlt amibe pontokba szedve le van írva, hogy ez meg az KELL. És akkor csodálkoznak a nők, hogy a férfiak kevésnek érzik magukat, meg önbizalom hiányosak, mikor ott van .txt-ben és a telefonjuk hátterén is a tökéletes Jason Momoa (most csak mondtam valakit, mindenki helyettesítse be akivel akarja).
2020. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
57%

Nem ezt írtad. Az, hogy magas legyen, és az, hogy ne legyen 179, teljesen más.


Az teljesen normális, ha valakinek a magas férfiak vagy a vékony nők tetszenek, de mikor van ilyen, hogy 180 centis vagy 60 kilós határ annak ellenére, hogy tetszik a másik, az vicc.


Te is képes vagy pontokba szedni, hogy mi tetszik, és mi nem, ez sem baj.


A diplomához nem tudok hozzászólni, örülök, ha nem kell eltartani.

2020. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
78%

De ezek a pontok... ránézek valakire, és tudom, hogy nem tetszik.


Mindenkinek vannak a fejében olyanok, amik miatt nemet, és amik miatt igent mondanának valakire. De valamiért ha ezt felsorolja valaki, akkor mindenki agyfszt kap.


Nekem nem tetszik, ha valaki dohányzik, vallásos és kopasz. Ez így még oké. De ha úgy írom le, hogy nekem nem tetszik, aki:


- dohányos

- vallásos

- kopasz


Akkor az miért másabb? Miért mumus a felsorolás? Miért mumus, ha valakinek van annyi önismerete, hogy tudja, neki mi kell?

2020. máj. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
74%

"Ti nektek nőknek a belső tulajdonságok egyáltalán nem számítanak? "


Ti jöttök mindig a külsővel, hogy azért nincs nőtök, mert rondák, alacsonyak, kövérek, soványak stb. vagytok. Csak az a baj, hogy a belsőtökkel még nagyobb a gond. Elég csak megnézni itt néhány "jófiú" irományát.

Azzal is t9 jöttök nap mint nap, hogy az előnytelen pasik belsőleg igazából kész főnyeremények, míg a jól kinéző srácok rohadnak belülről.

Ez a ti fóbiátok, hogy minden sikertelenségetek oka a külsőtök.

2020. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
58%

" és teszem azt mondjuk diploma helyett érettségije van, de mégis ugyanannyit keres, akkor az úgy már nem jó, mert kéne az a darab papír is hozzá. Miafsz."


Nekem is ez feltétel. És jó oka van. Mindenki úgy válogat, ahogy akar.

Amúgy az ilyen "miafasz" stílus is kizáró ok.

2020. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
21%
A férfiak is elbasszák, mert egyenlőség van (és csóróság), ezért nem teheti meg mind1ik, hogy elmegy és vesz 1 puncit estére. A nők 99%-nak nincs más értéke, egy ürítőtartály, semmi más. Ha picsog, kivágni. Senkit nem érdekel mit érez (saját maga iránt). Ha majd megtanul érezni mások iránt is, akkor figyelemre méltó. Nah ebből iszonyat kevés van, érdekvezérelt mind1ik. A férfiaknak kellene letenni arról, hogy nem alájuk adni a lovat. Amióta én lszrom őket, kívánják még a pofozkodást is. Sajnos ezek ilyenek, nem emberek, ösztönlények, akiket vezetni kell az úton. Ha nem tud az útra lépni, kivágni. Jöhet a következő. Ha azt sem akkor azt is.
2020. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
0%

42: Jó én is biztos pontokba tudnám szedni, de nem szedem, nem azzal kezdem egyből az ismerkedést, hogy a pofájába tolok szegénynek egy listát, aztán pipálja ki amiben megfelel. Elrettentő, lehangoló, kiábrándító. Az meg főleg, amikor úgy áll hozzá, hogy "na xy megfelel mindenben, de csak 175 centi, ezért nem tudnék magassarkút felvenni, legyünk inkább barátok".


43: Ezzel így nincs baj, de mindketten tudjuk, hogy az elvárások listája itt nem áll meg. Annak a 3 pontnak több millióan megfelelnek, neked mégse tetszik több millió ember. Amivel nincs is baj, de éppen ezért teljesen értelmetlen leírni és főképp ilyen szabályokhoz görcsösen ragaszkodni. Az lenne az őszinte a hozzáállás, "hogyha bejössz bejössz, ha nem nem". És ezt ne az alapján döntse el, hogy a barátnői pasijaihoz, vagy a filmbéli crushához hasonlítva ítél meg valakit. Egyszerűen úgy érzem, hogy mesterkélt ez az egész. Lásd például 45-öst, akinek mindjárt válaszolok is, de ő is kijelenti, hogy diploma kötelező. Hagyjál már. Szóval ott lenne álmaid pasija, de nincs diplomája, ja bocs, akkor friendzone. Vicc. És már most megelőzőm, mielőtt ezzel jönne, nem, az észt nem diplomában mérik.


45: Pont leszrom, hogy neked milyen stílus tetszik, amúgy se nyúlnék hozzá egy ilyen beképzelt pcshez egy ujjal se. Te tipikusan az az archetípus lehetsz, akiről az ilyen kérdések alatt szó van. Szóval el lehet tolni a biciklit, most az értelmes nőkkel próbálok kommunikálni mint 42-43, nem ilyen cinikusan "oltogatni" próbáló pulykákkal.

2020. máj. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
79%

Egyrészt nem kell a pofájába tolni, ha engem kiráz a hideg a kopasz fejtől, alapból nemet mondok a közeledésre. Másrészt viszont ez a lista akkor is segít. Ismerem magam annyira, hogy tudjam például, hogy a vallásos embert lenézem. Mint azokat, akik hisznek a horoszkópokban. Nem akarom, hogy a páromat lenézzem, ezért nem választok vallásos embert.


A "pofájába tolom a listát" az igazából a "megismerem" valamiért lenézett szinonimája.


Azt meg továbbra sem értem, bocsánat a vulgaritásért, de az én vaginám miért lesz nedves attól, ha a pasim a barátnőm pasijára hasonlít? Én ezt nem tudom eljátszani, hogy a közönségnek válogatok férfit, nekem az kell, aki nekem tetszik.


Szerintem te azt hiszed, itt minden nő kacsaszájú primadonna, aki a póthaját dobálja a szoli előtt a susogós nacis menőgyerekeknek. Nagyon nagyot tévedsz.

2020. máj. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
28%

#48: Hát ez sokat elárul rólad, hogy a vallásos embereket lenézed. Mert talán baj, hogy van aki hisz valamiben? Én nem vagyok vallásos de ettől nem nézem le őket, és az hogy nem jönnél össze vele nem egyenlő a lenézéssel, de mégis egyből ezzel jössz, ez is sokat elárul. Mert mint már mondtam, nektek csak a jópasik léteznek, meg a csövesek/lenézendők. Ha a szomszéd Pisti odamenne beszélgetni vágnátok a fintorodott pofákat, de ha egy menő sggfej akkor becsicskultok neki.


Mert akkora önimádó egoisták vagytok, hogy ti csak lenézni tudtok, amíg valami menőcsávó jól le nem rángat a magas lóról. Ők csinálják jól igazából, tényleg ezt érdemlitek, nem tudom kinek hiszitek már magatokat, főleg mivel állítom a szobájában esténként imádkozó kislány/kisfiú többet ér emberileg mint ti valaha is fogtok.

2020. máj. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
16%
Mindenki csövesp pisi, amíg nem adja elő magáát burkoltan. Pont most (is) tapasztaltam. Szarrágó egy bagázs.
2020. máj. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!