Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti a következő szituban csípőböl mit hazudnátok egy nagyon jó nőnek?

Figyelt kérdés
Direkt a végére irom a lényeget, hogy ne legyen idő gondolkodni, mint az adott szituban se. Apád vallási fanatikus, ezért egy baromi ciki helyen laksz vele, mert az előző barátnőd kidobott a közös házból. Kijársz egy környéki helyre, ahol megjelenik egy nagyon jó nő. Odamész és nagyon megtetszik, kezdesz teljesen beleesni. Elkezdesz vele beszélgetni , nagyon tetszik, szerelmes leszel.. mondja a csaj, hogy van barátja és ki van készülve, mert szakítófélben vannak, mert a baratja egy bunkó.Töled is úgy tűnik távol akarja magát tartani. Egy idő múlva megjelenik a távolban a barátja, te nem akarsz balhét, ezért lelépsz. Mikor összekészülődtél, a csaj hirtelen egy ciki szöveggel, hogy tud neked munkát, el akarja kérni a számod. Mit válaszolsz? Nincs telefonod, mert apád vallási fanatikus, és megtiltotta..(és epp megsemmisítette az utolsót)
2019. dec. 22. 21:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem olvastam el, de már maga a kérdés is téves, mivel sosem hazudok.
2019. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Hogy ez mekkora egy faxság :D
2019. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Megkérem adja meg Ő az övét és majd hívom én
2019. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy, ez is lesz a válaszok között. Én olyan személyiségre gondoltam, aki gátlásosabb és cikinek tartja az igazat, ezért hazudik.
2019. dec. 22. 21:19
 5/25 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Az nem fordult még a fejedben, h igazat mondj?
2019. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

Nő vagyok

épp nincs telefonom mert apukámnak adtam az ővé tönkrement,megengeded hogy én hívjalak?

2019. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
nem valós helyzet ugye?novella vagy ilyesmI?kérek jogdíjat :D
2019. dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

Milyen szutyok ember az, akinek egyből a hazugságon jár az esze ahelyett, hogy valami másik megoldást találjon? Simán lehetne azt mondani, hogy bocsi, összetört a telefonom, de xy néven vagyok fent facebookon, írj nyugodtan. Vagy megadhatod az email címed is. Vagy bármilyen online elérhetőséget.


Amúgy jobban járna a csaj, ha megmondanád neki, hogy sajnos apuci nem enged telefonálni.

2019. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Te simán csak hülye vagy, és ezt neki is megmondhatod.

Amúgy tegnap rálépett a ló a telefonodra, de semmi baj, veszel másikat, és majd megadod a számod. Addig meg írja le ő az övét a kéménybe korommal. Jézusom.

2019. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hazudnám hogy hóbaglyom van, azon keresztül kommunikálok.
2019. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!