Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hazudnak a nok?

Figyelt kérdés
Sok no maganyos es megsem fogadjak el egy egyszeru, huseges, atlagos ferfi kozeledeset. Kifele azt irjak a neten is hogy: jaj nem talalni mar rendes pasit, - aztan amikor ott van, bevalljak hogy inkabb csak a kalandra vagynak a bad boyokkal. Magukat is becsapjak!

2020. máj. 16. 19:14
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
14%
És ezek után nekem ne jöjjön senki azzal, hogy az incelek nem vesznek emberszámba másokat. Pont ti vagytok azok, akiknél nincs egyenlőség, nálatok csak "megdugatom magam vele" meg "lenézem" van a grimaszoló resting bitch face-el egybekötve, undorító de tényleg.
2020. máj. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
18%
Értem én incel vagyok 2M/hó bevétellel, olyan házban amit te a tévében látsz, olyan napi életvitellel amiről te álmodsz, de te osztod a szrt. 20 éve sportolok, egy hibát nem találsz a testemen, de te vagy ámen. Legyen, te álmodj, én élek, te megrohadsz én még mindig élek. Te kuncsorogsz, én akkor is teremtek, mert férfi vagyok. Ez így van rendjén, csak még nem jött el a zsákutcád. Felőlem verheted a falat is h "neked jár", tudod mi jár? Egy nagy hátba rugás, azt magasról teszek a fejére az ilyeneknek.
2020. máj. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
66%

"és az hogy nem jönnél össze vele nem egyenlő a lenézéssel"


Ez tiszta, de akárkit lenézek, aki vallásos, jósnőhöz jár, asztrológiában hisz, stb. Nőtársaimat is, és mennyi van belőlük. De ahogy megtudom, hogy ilyesmit űz, ostobább embernek tartom. Neked ez nem tetszik bennem - nem is kell, hogy tetsszen.


Emberszámba venni valakit, és vonzónak tartani, az két teljesen különböző dolog. Mindenkit embernek tartok, és emberszámba veszek, de nem, nem fogok nekem nem tetsző férfival beszélgetni, mert nem akarom, hogy azt higgye, hogy csak azért, mert beszélgetek vele, akkor itt "lesz valami".


És igen, nálam két kategória van: tetszik vagy nem tetszik. Nem tudom értelmezni a 5/10-es kategóriát. Olyan nincs, hogy tetszik is, meg nem is.


És pont azért van hosszú listám, mert NEM akarom magam dugatni senkivel. Nem vagyok egy getzitörlő rongy. Ha nem jön el, akit várok, akkor nem jön el. Sokkal jobb egyedül, úgy, hogy tükörbe tudok nézni, mint valakinek a használati tárgyaként.

2020. máj. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
69%
Hahaha de jó nézni, amikor a nice guy-okból kitör a valódi énjük😂 mit csinálnátok, ha egyszer megszűnne a gyakori és nem lenne hol fröcsögni? Csak nem kimennétek emberek közé?😱
2020. máj. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
32%
#54: Ha az nice guyság hogy egy a vallásosokat szidó magát felsőbbrendűnek tartó feministát betámadok akkor vállalom. El vagy te tévedve, ti vagytok a nice girlök, nem pedig fordítva.
2020. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 A kérdező kommentje:
Sportolo vagyok, van sajat kertes hazam videken. Elvalt apa is. De tobb ferfitarsam szerint is a nok nagy resze nem is akar hazassagot es gyermeket sem, vagy ha igen akkor csak egy top milliomostol. Egy pszichologusno szerint a nok egy resze, bocsi de : el van kurvulva mar. A youtube on van fent a video.
2020. máj. 17. 15:34
 57/63 anonim ***** válasza:
85%

Életemben nem szidtam senkit a vallásossága miatt, soha nem mentem és mondtam neki, hogy hülye. Egyszerűen csak ezt gondolom róla.


Ezek szerint a te txt file-odban is ott figyel egy csomó minden.


Most komolyan az kizáró ok neked, hogy - megtörtént eset -, valaki elkezdi mondani, hogy mit jósolt az asztrológus, és én a nemtetszésemnek "hangot" adok egy szemforgatással, vagy ha valaki azt mondja egy családtagom halála után, hogy "fentről néz", akkor azt mondom neki, hogy "nem néz sehonnan"? Ezek aztán hatalmas bűnök, de te tudod.

2020. máj. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, ez tény, amit említettél, hogy egyes nők el vannak k..rvulva. De amióta a világ a világ mindig is voltak és lesznek is k..rvák. Ezen nem tudom, hogy mit kell meglepődni. Már az ókorban és a középkorban is voltak bordélyházak, ahol nemcsak nők voltak, de léteztek selyemfiúk is.

Sőt, ami a legdurvább, hogy a papság nagy része meleg és rengeteg szexuális botrány robbant ki körülöttük.


Viszont, a mai pasik egyre jobban elnőiesednek, a csajok meg minél jobban elférfiasodnak. Ez is tény!

2020. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
14%

"a mai pasik egyre jobban elnőiesednek, a csajok meg minél jobban elférfiasodnak"


Én inkább azt mondanám, hogy tulhaladottak a régi elvárt, kényszerített szerepek, és már nem kell nekik megfelelni.

2020. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
88%

#59

Hát igen, ezért lett annyi pasi töketlen és ezért lett gyáva még egy nőt is megszólítani. Telesz..rják a gatyájukat, ha oda kéne menni egyhez, de ettől függetlenül ők kapcsolatot akarnak.

Kérdem én, de hogy? Majd a nők udvaroljanak a srácoknak?? :D Na, itt mondom azt, hogy a világ megérett a pusztulásra.

2020. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!